Patarimas, kur pigiai apsistoti Taline

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

Nusiperki pigią kelionę, o kas toliau? Atsakymas paprastas: nakvynės paieškos, kurios ne visada būna pigios. Nakvynės pasiūla yra tikrai didelė, tačiau pigių kelionių mėgėjai ne retai skaičiuoja pinigus, todėl atitinkamai ieško pigios nakvynės variantų, o tokių – kur kas mažiau.

Laimei išeičių atsiranda. Štai, kad ir Talino centre įsikūręs „16eur“ hostelis, kurio kainos lyginant su kitomis nakvynėmis, labai mažos. Apsistoję šioje vietoje jūs tikrai lengvai pasieksite visus lankomus miesto objektus, o pats senamiestis yra visai šalia, tad nereikės naudotis viešuoju transportu. Hostelis taip pat yra ne per toliausiai nuo autobusų stoties.

Hostelis Taline

Hostelyje galima užsisakyti vienvietį, dvivietį, trivietį, keturvietį kambarį. Kiekviename iš jų turėsite savo dušą ir tualetą. Norintiems sutaupyti pinigų, gali užsisakyti tik lovą šešiaviečiame kambaryje. Vieni kambariai didesni, kiti – mažesni. Yra bendra virtuvė, kurioje mikrobangų krosnelė, viryklė, šaldytuvas, stalo įrankiai, lėkštės, stiklinės. Negana to, yra įrengtas baseinas ir pirtis. Tie, kas keliasi anksti rytais galės išsimaudyti ir pasikaitinti nemokamai. Vėliau šios pramogos apmokestinamos, tačiau kainos yra gana mažos. Nekils problemų jeigu norėsite miestą apžiūrėti dviračiu arba automobiliu, kadangi hostelyje veikia nuomos punktas.

Hostelis Taline

Norintiems pasilinksminti irgi nereikės toli eiti. Vos tik išėjus iš hostelio rasite pora pub‘ų ir netgi striptizo klubą. Vienintelis minusas (jeigu galima laikyti tai minusu) apsistojus „16eur“ – muzika, kuri sklinda iš minėtų barų.

Nakvynę hostelyje „16eur“ galite užsisakyti paspaudę šią nuorodą.

UrkisTravel.lt nuotr.

1 komentaras to Patarimas, kur pigiai apsistoti Taline

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.