Savaitgalis Kopenhagoje: lankytinos vietos, keliaujantiems su vaikais

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

Savaitgalis Kopenhagoje Jeigu keliaujate į Kopenhagą su vaikais, rekomenduojame aplankyti bent vieną ar kelias vietas, kurios labiau skirtos mažiausiems, tačiau tuo pačiu įdomios ir suaugusiems.

Bakken atrakcionų parkas

Šiek tiek už Kopenhagos atrasite seniausią pasaulyje Dyrehavsbakken arba tiesiog Bakken vadinamą atrakcionų parką. Ar galite įsivaizduoti, jog šis atrakcionų parkas veikia daugiau nei 400 metų? Jame yra 33 pasivažinėjimo kalneliai bei kiti atrakcionai, pritaikyti tiek vaikams, tiek vyresnio amžiaus žmonėms.

Adresas: Dyrehavevej 62, 2930 Klampenborg

Tinklalapis: www.bakken.dk

Vaikų muziejus Nacionaliniame muziejuje

Vaikų muziejus, kuris įkurtas Nacionaliniame muziejuje, skirtas vaikams nuo 4 iki 10 metų amžiaus. Pažintis su muziejumi prasideda leidžiantis į kelionę laiku, kurios metu sugrįžtama į 1920-ius metus.

Adresas: Ny Vestergade 10, 1471 København K

Tinklalapis: www.natmus.dk

Eksperimentariumas

Šis mokslo centras užima 3000 kv. m. teritoriją. Jame tiek vaikai, tiek suaugusieji galės pamatyti, paliesti ir patirti mokslą visomis jo formomis. Taip pat sužinos apie mus supantį nuostabų pasaulį per įvairius žaidimus bei interaktyvius eksponatus.

Adresas: Trangravsvej 10-12, 1436 København K

Tinklalapis: www.experimentarium.dk

Muziejus po atviru dangumi

Frilandsmuseet – vienas didžiausių ir seniausių muziejų po atviru dangumi pasaulyje. Aštuoniasdešimt šešių akrų žemės sklype išsidėstęs muziejus sukaupęs daugiau nei 50 ūkių, malūnų ir namų ekspoziciją. Visi 1650-1940 metais statyti pastatai buvo atgabenti iš įvairių Danijos vietovių ir perstatyti muziejuje. Tai unikali vieta susipažinti su tuometiniu danų gyvenimu ir jų buitimi.

Adresas: Kongevejen 100, 2800 Kgs.Lyngby

Tinklalapis: www.natmus.dk

Tivoli sodai

Tivoli sodai – turbūt populiariausia atrakcija Kopenhagoje. Šis atrakcionų parkas įkurtas miesto centre, vos kelios minutės pėsčiomis nuo miesto rotušės. Nacionaline vertybe tapę Tivoli sodai atidaryti 1843 metais. Jame daugybę kartų lankėsi Hansas Kristianas Andersenas, Voltas Disnėjus bei daug kitų garsenybių, kurios iš karto šiuos sodus įsimylėjo. Tivoli sodai – puiki dienos atrakcija visai šeimai.

Adresas: Vesterbrogade 3, 1630 København V

Tinklalapis: www.tivoli.dk

Tycho Brahe planetariumas

Šiame planetariume galėsite su vaikais pasinerti į žvaigždėtą dangų ir ištyrinėti begalinę visatą. Didelis ekranas suteiks unikalią patirtį, kuri leis pasijausti rodomo filmo dalimi.

Adresas: Gammel Kongevej 10, 1610 København V

Tinklalalapis: www.planetariet.dk

Zoologijos sodas

Čia patiks ne tik vaikams, bet ir jų tėveliams. Drambliai, begemotai, liūtai, beždžionės, poliariniai lokiai – visa tai ir dar daugiau jūsų laukia Kopenhagos zoologijos sode. Jame gyvena daugiau nei 3000 gyvūnų, atstovaujančių 264 rūšis.

Adresas: Roskildevej 32, 2000 Frederiksberg

Tinklalapis: www.zoo.dk

Nacionalinis Danijos akvariumas

1934 metais atidarytas didžiausias akvariumas Šiaurės Europoje siūlo įdomią patirtį ir vaikams, ir suaugusiems. Muziejus padalytas į aštuonias sritis, kuriose yra net penkiasdešimt trys akvariumai. Jame pamatysite daug įvairių ir išvaizda įdomių povandeninio pasaulio gyvūnų.

Adresas: Jacob Fortlingsvej 1, 2770 Kastrup

Tinklalapis: www.denblaaplanet.dk

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.