SICILIJA! TOP 5 lankytinos vietos, kurias verta pamatyti

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

sicilija

SICILIJA! TOP 5 lankytinos vietos, kurias verta pamatyti. Planuojate atostogas praleisti Sicilijoje? Tikrai geras pasirinkimas! Ir jeigu norite per savo atostogas bent kažkiek susipažinti su Sicilijos grožiu – rekomenduojame TOP 5 lankytinas vietas.

Taormina (privaloma pamatyti). Šis miestas toks gražus, jog visi čia apsilankę vieningai teigia: kol nepamatei Taorminos, tu negali numirti;

Etna. Didžiausias veikiantis Europos ugnikalnis, kurį, lankantis Sicilijoje, taip pat privaloma savomis akimis pamatyti bei savomis kojomis jo atšiauria žeme pasivaikščioti. Pravartu žinoti: Etna, kaip sako vietiniai, pasirodo kam nori ir kada nori. Vaizdas, kurį pamatysite leisdamiesi į žygį, priklauso nuo ugnikalnio nuotaikos – jei Etna prisidengusi rūku ar debesimis, leistis į žygį galima, bet daug nepamatysi, na, jei Etna pikta ir spjaudosi ugnimi, žygį gali tekti atidėti.

Palermas. Kaip gi svečiuojantis Sicilijoje neaplankyti jos sostinės… Šis kontrastingas, tris tūkstančius metų skaičiuojantis, nuo seno mafija garsėjantis miestas, siūlo begalę vietų, kur galėsite paganyti akis: rūmai, katedros, vienuolynai, muziejai bei turgeliai – tik mokėk paskirstyti laiką, kad visur suspėtum;

Kapucinų katakombos. Šį makabrišką muziejų, įsikūrusį Palerme, būtina išskirti. Tai vieta – skirta patiems drąsiausiems. Čia ilsisi 8000 mumijų, bet lankytojams prieinama apie 120. Kai kurios mumijos neįtikėtinai gerai išsilaikiusios ir žiūrint į mirusių kūnus atrodo, kad jie tuoj atsimerks, sujudės ar prašnekės… Iš kai kurių mumijų sudarytos vaizdingos ekspozicijos – kraupu, tačiau norisi pamatyti, tiesa?

AgrigentasŠventyklų slėnis. Tai – legendinė vieta, kuri istorijos mylėtojams paliks pačius didžiausius įspūdžius. Čia pamatysite Heros, Konkordijos, Heraklio, Olimpiečio Dzeuso, dvynių Kastoro ir Polideuko, Hefaisto, Demetros ir medicinos dievo Asklepijaus šventyklas ar jų liekanas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.