AdcParking parkavimas Vilniaus, Kauno, Rygos oro uostuose

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

adcparkingAdcParking – pigus parkavimas Vilniaus, Kauno ir Rygos oro uostuose. Parkuojant automobilį šiose aikštelėse dažnai taikomos nuolaidos arba suteikiamas nuolaidų kodas (kuponas). Pasinaudojus nuolaidomis už parkavimą mokėsite kur kas mažiau.

Paspaudus ant žemiau esančio aktyvaus paveiksliuko „Užsisakyti dabar“ visuomet sužinosite apie mažiausias parkavimo kainas Vilniaus, Kauno ir Rygos oro uostuose.

Trumpi aikštelių aprašymai:

Vilniaus oro uosto AdcParking aikštelė įsikūrusi tik 250 m. iki terminalo, vos trys minutės kelio pėsčiomis. Tai daugiaaukštė aikštelė (po stogu), kurioje yra įrengtos vaizdo stebėjimo kameros. Aikštelę nuolatos saugoma apsaugos darbuotojų. Savo automobilį taip pat apsaugosite nuo kaitrių saulės spindulių ar liučių. Daugiau informacijos apie aikštelę šioje nuorodoje.

Kauno oro uosto AdcParking aikštelė yra vos 100 metrų iki terminalo, tai vos viena minutė kelio pėsčiomis.  Tai ilgalaikio stovėjimo aikštelė, kurioje galima užsisakyti parkavimą su ar be nemokamu atšaukimu. Daugiau informacijos apie aikštelę šioje nuorodoje.

Rygos oro uosto AdcParking aikštelę aptarnauja Park Smart. Ši aikštelė yra apie 1 km iki terminalo, tačiau pėsčiomis jums eiti niekur nereikės. Nuolatos kursuoja nemokamas autobusas, kuris nuveš iki terminalo, o atostogoms pasibaigus – iki aikštelės. Daugiau informacijos apie aikštelę šioje nuorodoje.

Kodėl verta užsisakyti AdcParking parkavimą internetu?

  • Galima užsisakyti parkavimą su nemokamu atšaukimu, todėl pasikeitus planams visuomet atgausite sumokėtus pinigus;
  • Užsisakant parkavimą iš anksto gali būti taikomos įvairios akcijos;
  • Būsite garantuoti, jog gausite vietą savo užsisakytoje aikštelėje;
  • Užsisakius parkavimą internetu sumokėsite mažiau, nei atvykus į aikštelę, taip pat su savimi nereikės turėti rezervacijos lapo, grynųjų pinigų bei išvengsite eilių prie atsiskaitymo kasų.

AdcParking parkavimą Vilniaus, Kauno ir Rygos oro uostuose galite užsisakyti paspaudę žemiau esantį aktyvų paveiksliuką „Užsakyti dabar“. Parkavimas iš karto užsakomas iš šias paslaugas teikiančios įmonės.

Uzsakyti dabar

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.