ADCParking parkavimas Vilniaus oro uoste PIGIAU!

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

ADCParking parkavimas Vilniaus oro uoste PIGIAU!Turėdami kelialapį kišenėje, dažnai susimąstome, kaip nuvažiuoti iki oro uosto. Vienas iš pasirinkimų – važiuoti savo automobiliu, paliekant jį ilgalaikio parkavimo aikštelėje, šalia Vilniaus oro uosto. Parkavimas oro uoste gali būti ir pigus, jeigu rezervacija pasirūpinsite iš anksto. Tokią galimybę suteikia ADCParking.com.

Šiuo momentu vyksta rudens – žiemos parkavimo VILNIAUS oro uoste išpardavimas. Jo metu parkavimas ilgalaikio stovėjimo aikštelėje kainuoja ypač pigiai! Pasir8pinkite parkavimu iš anksto ir sutaupykite!

Vasaros kelionių sezonu, kuris prasideda balandžio pradžioje, o baigiasi spalio pabaigoje, parkavimo oro uoste kaina yra maždaug du kartus didesnė nei žiemos sezonu. Todėl šaltuoju metų laiku labai apsimoka rezervuoti parkavimą jūsų vasaros atostogoms!

Kodėl verta užsisakyti ADCParking.com parkavimą Vilniaus oro uoste?

  • Parkavimas siūlomas daugiaaukštėje aikštelėje (po stogu), todėl savo automobilį apsaugosite nuo liūčių, kaitrių saulės spindulių;
  • Visą parą aikštelė stebima vaizdo kameromis, visuomet patruliuoja įmonėje dirbantys apsaugos darbuotojai;
  • Yra galimybė užsisakyti parkavimą su nemokamu atšaukimu, nemokamu parkavimo datų, valstybinio automobilio numerio pakeitimu;
  • Vėluojant jūsų skrydžiui ne daugiau nei 12 val. iš aikštelės būsite išleidžiami be papildomo mokesčio;
  • Visi klientai išvykimo terminale vaišinami skania karšta kava.

Jeigu manote, kad gali pasikeisti skrydžio laikas ar net data, rekomenduojame užsisakyti parkavimą su nemokamu atšaukimu ir/ar nemokamu informacijos pakeitimu.

Uzsakyti dabar

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.