Savaraniška kelionė į Bulgariją BIRŽELĮ: 7 n. Aquamarine 4* viešbutyje su „viskas įskaičiuota“ maitinimu ir skrydis tik nuo 364 €/asm.

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

Aquamarine

Su mūsų pagalba susiorganizuokite savarankišką kelionę į Bulgariją ir sutaupykite. Siūlome atostogauti gerame 4* Aquamarine viešbutyje su maitinimu „viskas įskaičiuota“.

Kelionės tipas: savarankiška (skrydis + viešbutis)

Kainos užfiksuotos: 2017.12.04 d.

 

 

lektuvo bilietai

KAUNAS – BURGASAS – KAUNAS tiesiogiai su Ryanair

Bilietų kainos pateiktos pagal aviakompanijos tinklalapyje buvusias kainas. Į bilieto kainą įskaičiuotas skrydis į abi puses, rankinis bagažas, visi privalomi mokesčiai. Pigiausi bilietai tik www.ryanair.com. Bilietus taip pat galite užsisakyti parašę mums el.p. info@urkistravel.lt (+5 €/asm.).

Galimos kitos datos bei trukmė. Skrydžiai vykdomi nuo balandžio iki spalio mėnesio, kartą per savaitę.

2018 m. birželio 7-14 d. – 175 €/asm.

2018 m. birželio 14-21 d. – 175 €/asm.

2018 m. birželio 21-28 d. – 148 €/asm.

 

nakvynes uzsakymas

AQUAMARINE 4**** – ši apgyvendinimo įstaiga yra 6 min. kelio pėsčiomis nuo paplūdimio. Vos už 5 minučių kelio pėsčiomis nuo Saulėto Kranto paplūdimio ir smėlio kopų įsikūrusiame jaukiame ir svetingame „viskas įskaičiuota“ tipo viešbutyje „Aquamarine Hotel“ svečiams siūloma apsistoti puikiai įrengtuose numeriuose su visais reikalingais patogumais. Šiame viešbutyje rengiamos įvairios pramogos, o profesionalūs darbuotojai dės visas pastangas, kad nenuobodžiautumėte. Viešbutyje patiekiami įvairiausi savitarnos pusryčių valgiai ir kruopščiai atrinkti iš valgiaraščio užsakomi patiekalai, kuriais liks patenkinti net išrankiausio skonio svečiai.

Užsakydami niekuo nerizikuojate! Mūsų pasiūlytas viešbutis turi nemokamą atšaukimą, todėl rezervavus dabar, už kambarį reikės apmokėti tik ~14 d. iki kelionės. Jokių išankstinių įmokų NĖRA! Jeigu pasikeistų kelionės planai, kambarį galėsite nemokamai anuliuoti, jei iki kelionės liks ne mažiau nei 14 d. Rezervuokite parašydami el. p. info@urkistravel.lt.

7 n. birželio 7-14 d.

Twin/Double Room, viskas įskaičiuota – 189 €/asm.

7 n. birželio 14-21 d. 

Twin/Double Room, viskas įskaičiuota – 204 €/asm.

7 n. birželio 21-28 d. 

Twin/Double Room, viskas įskaičiuota – 255 €/asm.

 

 

pervezimas is oro uosto

Patogiai ir pigiai pasiekite viešbutį/oro uostą, užsisakydami bendrą arba privatų pervežimą į vieną arba į abi puses. Visi pervežimai vykdomi nuo durų iki durų! Kainas ir kitą svarbią informaciją rasite paspaudę žemiau esančią aktyvią nuorodą. 

Pervežimas iš oro uosto į viešbutį ir atgal nuo 8 €/asm. (į kainą neįskaičiuota)

<<UŽSISAKYTI PERVEŽIMO PASLAUGĄ>>

 

keliones_informacija

Atkreipiame dėmesį, kad tai savarankiška kelionė: skrydį, viešbutį bei kitas paslaugas reikia užsisakyti atskirai.

Kelionės rezervacija:

– lėktuvo bilietus pigiausiai nusipirksite aviakompanijos tinklalapyje www.ryanair.com. Bilietus galime užsakyti ir mes, jei parašysite el. p. info@urkistravel.lt (taikomas 5 €/asm. aptarnavimo mokestis);

– viešbutį rezervuosite parašę mums el. paštu info@urkistravel.lt arba palikę žinutę per „Live Chat“. Mūsų pasiūlytas variantas turi nemokamą atšaukimą. Rezervavus kambarius dabar – apmokėti reikės likus ~14 d. iki kelionės;

– pervežimą užsisakysite savarankiškai. Mes rekomenduojame pervežimą įsigyti mūsų tinklalapyje, adresu www.urkistravel.lt/pervezimas. Šie pervežimai vykdomi „nuo durų iki durų“.

Pasiūlymo informacija:

– į mūsų paruoštą pasiūlymo kainą įskaičiuotas skrydis į abi puses su rankiniu bagažu bei nurodytos trukmės apgyvendinimas su/be maitinimo. Kartais į pasiūlymo kainą įskaičiuojame pervežimą;

– kelionės kaina paskaičiuota asmeniui, keliaujant ir gyvenant kambaryje dviese;

– lėktuvo bilietų bei viešbučio kambarių skaičius už nurodytą kainą yra ribotas. Prieš užsakant vieną ar kitą paslaugą, rekomenduojame pasitikslinti ar kaina yra nepasikeitus;

– galimos kitos kelionės datos, trukmė, taip pat viešbutis bei maitinimo tipas. Sudėliosime pasiūlymą pagal jūsų poreikius, jei susisieksite el. p. info@urkistravel.lt arba paliksite žinutę per „Live Chat“.

Turėdami klausimų – nedvejodami rašykite mums el. p. info@urkistravel.lt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.