Pigus pervežimas iš Barselonos El Prat iki Kosta Dorados ir Kosta Bravos kurortų tik nuo 12 €

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

Pigus pervežimas iš Barselonos El Prat ir Reus oro uostų į Kosta Dorados kurortusLa Pineda, Kambrilis, Salou – kurortai Kosta Dorados pakrantėje. Lloret de Mar, Tossa De Mar, Santa Suzana, Calella – kurortai Kosta Bravoje. Nuo jų iki Barselonos El Prat oro uosto tik nuo 60 iki 100 km. Dėl auksinių paplūdimių, skaidraus vandens, gražių apylinkių ir audringo naktinio gyvenimo, Lietuviai taip pat noriai renkasi šiuos kurortus. Vieni vyksta per kelionių organizatorius, kiti – planuojasi kelionę savarankiškai.

Pasirinkę pastarąjį keliavimo būdą yra susiduriama su problema dėl nuvykimo iš oro uosto į pasirinktą kurortą. Juk atostogos yra atostogos, nusipirkus skrydžio bilietus, užsisakius nakvynę, norisi patogiai nuvykti ir iki viešbučio, o iš jo – atgal į oro uostą.

UrkisTravel.lt siūlo išbandyti hoppa pervežimą, kurį galima užsisakyti per mūsų internetinę svetainę, tiesiogiai iš pervežimo užsakymo paslaugas teikiančios įmonės. Taip išvengsite tarpininkavimo mokesčių ir sutaupysite nemažai pinigų!

Šioje saloje galima užsisakyti tris pervežimo tipus – bendrą (Shuttle bus), bendrą ekspresą (Shuttle bus Express) ir privatų (Private) pervežimą. Greičiausiai kelionės tikslą pasieksite užsisakę privatų pervežimą, kadangi būsite pervežti tik jūs. Pasirinkus bendrą pervežimą su jumis keliaus ir kiti asmenys, atskrendantys ar išskrendantys panašiu laiku, o sustojimų skaičius prie viešbučių (su Expresu daugiausiai keturi sustojimai) priklausys nuo keliaujančių asmenų skaičiaus.

Paslaugos kaina priklauso nuo atstumo tarp oro uosto ir kurorto. Kuo kurortas labiau nutolęs nuo oro uosto, tuo pervežimo kaina bus didesnė. Pervežimą įmanoma užsisakyti tiek į vieną pusę, tiek į abi. Vaikams iki 11 metų taikomos nuolaidos, o kūdikiai iki 2 metų keliauja nemokamai.

Pervežimas užsakomas internetu, suvedant kryptį, keliaujančių asmenų skaičių, kelionės datas, skrydžio bei viešbučio informaciją. Pervežimo užsakymo lapą (vaučerį) galėsite atsispausdinti vos tik apmokėsite už paslaugą. Apmokėti galite debetinėmis ir kreditinėmis kortelėmis. Užsakymas ne ką sudėtingesnis nei lėktuvo bilietų ar viešbučio rezervavimas.

Pervežimo užsakymo formą, kainas, dažniausiai užduodamus klausimus, užsakymo instrukciją rasite paspaudę žemiau esančią aktyvią nuorodą.

Uzsakyti dabar

 

7 komentarai Pigus pervežimas iš Barselonos El Prat iki Kosta Dorados ir Kosta Bravos kurortų tik nuo 12 €

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.