Disneilendas Paryžiuje: informacija kaip nuvykti, kainos ir patarimai

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

Disneilendas ParyžiujeManau nereikia pristatinėti šio teminio parko. Keliaujant į Paryžių, ypatingai su vaikais, į savo lankomų objektų sąrašą įtraukiame ir Disneilendą. Disneilendas Paryžiuje – pasakų miestelis ne tik mažiesiems, bet ir dideliems.

Nuvykti iki parko nesudėtinga, tačiau keliaujantiems po užsienį rečiau gali iškilti įvairių klausimų. Tad, kad kelionė į Disneilendą neapkarstų, pabandysime trumpai aprašyti kaip iki jo nuvykti.

Pirmiausia reikės nuvykti iki vienos, jums patogiausiai pasiekiamos stoties,  esančios Paryžiaus centrinėje dalyje: Charles de Gaulle Etoile, Auber, Chatelet Les Halles, Gare de Lyon arba Nation. Būtent iš šių stočių važiuoja RER A traukiniai, kurie metro žemėlapiuose pažymėti raudona spalva. Stotyse esančiose bilietų kasose arba automatuose nusipirkite bilietą iki Disneilendo. Perkant bilietus iš 1-2 zonos, t.y. centrinės miesto dalies – kaina į vieną pusę 7 eurai. Stotyje susiradę traukinio liniją, sėskite į traukinį ant kurio užrašyta – Marne la Vallee/Disneyland – tai bus paskutinė stotelė, kurioje ir išlipsite.

Raudona linija RER A traukiniai važiuoja dviem kryptimis: Marne la Vallee/Disneyland ir Boissy-Saint-Leger, todėl būkite atidūs ir įlipkite į reikiamą traukinį. Kitu atveju teks grįžti iki Vincennes stoties ir įlipti į traukinį, kuris rieda Marne la Valle kryptimi. Sumaišius traukinius reikės nusipirkti naują bilietą, išskyrus tuos atvejus kai turėsite 1-5 zonos dienos bilietą. Norint apžiūrėti svarbiausius Paryžiaus objektus užteks nusipirkti vienkartinį arba dienos bilietą 1-2 zonom.

Kelionė nuo pagrindinės Chatelet les Halles stoties iki parko trunka apie 40 min. Pirmas traukinys Disneilendo kryptimi išvažiuoja apie pusė 6 ryto. Paskutinis traukinys iš Disneilendo į Paryžių išrieda 00:19 val. Parkas žiemos metu užsidaro 19:00 val., atostogų metu – 23:00 val.

Įėjimo kaina į du parkus Disneyland ir Walt Disney Studios suaugusiam kainuoja 69 eurai, į vieną parką – 57 eurai. Įmanoma nusipirkti pigesnius bilietus internetu, tačiau atvykus į parką su atsispausdintu bilietu, darbuotojui turėsite pateikti ir asmens dokumentą! Sumokėję už bilietus jūs visą dieną galėsite mėgautis visais atrakcionais.

Iškilus klausimams, visą informaciją suteiks raudonas striukes vilkintys darbuotojai ir bilietų kasų darbuotojai.

Vykstant į Disneilendą skirkite jam visą dieną, kadangi gali tekti prie atrakcionų palaukti eilėse, ypatingai atostogų metu.

Patartina pasirūpinti sumuštiniu ar kitu užkandžiu, nes parke kainos gana nemažos. Užkandžius paslėpkite kuprinėje, kadangi oficialiai į parką žmonės su maistu nėra įleidžiami. :)

Disneilendo parko internetinis puslapis – http://www.disneylandparis.com/ .

Dėl įvairių priežasčių kainos gali šiek tiek skirtis.

Smagių įspūdžių!

6 komentarai Disneilendas Paryžiuje: informacija kaip nuvykti, kainos ir patarimai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.