Gardalendas – populiariausias atrakcionų parkas Italijoje

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

gardalendas

Italijoje esantis Gardalendas – trečias pagal populiarumą pramogų parkas Europoje, įkurtas šalia Gardos ežero, tarp Peschieros ir Lazise miestų. Tai tikra pasakų šalis, kupina kvapą gniaužiančių atrakcionų ir intriguojančių pramogų. Veiklos čia į valias tiek suaugusiems, tiek vaikams, todėl diena praleista parke prabėgs nepastebimai.

Pirmą kartą Gardalendo pramogų parkas duris lankytojams atvėrė 1975 metais. Nuo pat atidarymo, 445 tūkst. kv. m. teritorijoje įsikūrė ne tik daugybė atrakcionų, tačiau ir akvariumas bei viešbutis. Atrakcionų parkas užima didžiausią teritoriją: atrakcionai išsibarstę 200 tūkst. kv. m. plote.

Kiekvienais metais per tris milijonus žmonių sulaukiančiame Gardalendo parke veikia daugiau nei trys dešimtys atrakcionų. Adrenalino mėgėjams skirti net septyni ekstremalūs atrakcionai, kiti paprastesni, tačiau ne ką mažiau įdomūs.

Akvariumas susilaukia taip pat didelio dėmesio. Čia galima susipažinti su povandeninio pasaulio gyventojais. Įvairaus dydžio akvariumuose plaukioja rykliai, medūzos, jūros arkliukai, rajos ir gausybė kitų žuvų.

Kaip nuvykti iki Gardalendo?

Atstumas nuo Milano ar Venecijos iki Gardalendo atrakcionų parko maždaug 150 km. Nuo Veronos parkas nutolęs apie 30 km. Iš šių miestų Gardalendą lengviausiai pasieksite traukiniu, važiuojančiu Milano – Venecijos kryptimi. Išlipimo stotelė – Peschiera del Garda. Parkas įkurtas maždaug 2 km nuo šios stotelės, todėl kas pusvalandį važiuoja autobusiukas, kuris keleivius iki parko ar iš jo veža nemokamai.

Darbo laikas ir kainos

Gardalendas nepertraukiamai veikia nuo balandžio pradžios iki rugsėjo pabaigos. Kitais metų mėnesiais parkas lankytojams atviras tik tam tikromis dienomis. Įprastai Gardalendas atidaromas 10 val. ryto, o uždaromas priklausomai nuo metų laiko. Sezonu dirba iki 24-03 val. nakties, ne sezonu iki 18 val. vakaro.

Įėjimo kaina priklauso nuo sezono ir svyruoja nuo 25 iki 35 €/asm. Vaikams taikomos nuolaidos.

Tinklalapis: http://www.gardaland.it/

Norime atkreipti dėmesį, kad prieš vykstant į Gardalendą, rekomenduojame pasitikrinti darbo laiką ir kainas oficialioje parko internetinėje svetainėje.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.