Viešojo transporto informacija vykstantiems į Bergamą

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

Viešojo transporto informacija vykstantiems į BergamąBergamas – nedidelis miestelis, esantis Lombardijoje, šiaurinėje Italijos dalyje, visai šalia Milano. Nemažai turistų renkasi ne tik Milaną, kuriam skiria vos dieną, tačiau ir Bergamą, kuriame kur kas įdomiau. Bent jau taip teigia pabuvoję šiuose miestuose. Taigi, vykstantiems į Bergamą yra aktuali informacija apie viešąjį transportą mieste ir važiuojant iš oro uosto.

Iš/į Bergamo oro uosto iki Bergamo miesto

Oro uostas nuo Bergamo miesto nutolęs apie 4 km, nuo Milano apie 45 km. Autobusai pradeda kursuoti nuo ankstaus ryto – 5 val. iki vėlaus vakaro – 24 val., maždaug kas 30 minučių. Pagal patogumą, galite išlipti pagrindinėje miesto stotyje, žemutinėje miesto dalyje, prie funikulieriaus.

Autobuso maršruto schema

Autobuso maršruto schema

Vienkartinio bilieto kaina – 2 eurai, tačiau galima įsigyti 24 (4,50 euro) arba 72 val. (7 eurai) galiojantį bilietą. Jo galiojimo laikotarpiu turėsite teisę vieną kartą nuvykti iš ir į oro uostą, neribotai važiuoti ATB firmos autobusais miesto ribose. Į kainą įskaičiuotas ir funikulieriaus bilietas.

Bergamo bilietų kainos

Bilietų kainos

Bilietus galite įsigyti oro uoste atvykimo salėje prie Autostradale arba Bergamo informacinio centro stalų. Taip pat bilietų automatuose, esančiuose autobuso stotelėse.

Viešasis transportas Bergamo mieste

Vienkartinio bilieto kaina autobusu priklauso nuo zonos (00 zona – miesto centras). Keliaujant tik pirmoje zonoje bilieto kaina 1,20 euro. Galima pirkti 10-trip bilietą, kuris galioja dešimčiai kelionių. Tokio bilieto kaina 10,50 eurų.

Bilietų kainos mieste

Bilietų kainos mieste

Jeigu planuojate daug važinėti, apsimokės pirkti 24 val. galiojantį bilietą, kurio kaina tik 3,50 euro. Arba pirkti 24, arba 72 val. galiojančius bilietus, į kuriuos įskaičiuotas nuvykimas iš/į oro uosto. Už 24 val. bilietą sumokėsite – 4,50 euro, už 72 val. galiojantį bilietą – 7 eurus.

Bilietų kainos 24 ir 72 h

Bilietų kainos 24 ir 72 h

Bilietus galite įsigyti oro uosto atvykimo salėje, prie Autostradale arba Bergamo informacinio centro stalų. Taip pat bilietų automatuose, esančiuose autobuso stotelėse. Miesto dalyje – bilietų pardavimo automatuose, esančiuose prie pagrindinių stočių.

Bergamo ir jo apylinkių zonos

Bergamo ir jo apylinkių zonos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.