Geriausios Kalėdinės mugės Europoje

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

kaledines muges Žiema Europoje yra puikus laikas aplankyti gražiausias Kalėdų muges. Jeigu jūs ieškote Kalėdinių dovanų, norite anksčiau pajusti Kalėdinę dvasią ar tiesiog pasinerti į šventinį šurmulį, apsilankykite geriausiose ir gražiausiose Kalėdų mugėse Europoje. Kalėdų dvasia Europoje vyrauja nuo lapkričio antros pusės arba gruodžio pradžios ir tęsiasi iki didžiųjų metų švenčių.

Strasbūras

Kalėdinė mugė Strasbūre pirmą kartą surengta 1570 metais. Iki mūsų dienų Strasbūro Kalėdinė mugė išsaugojo tradicijas ir autentiškumą. Neveltui, šis miestas vadinamas Kalėdų sostine.

Kalėdinė mugė vyksta nuo lapkričio 27 d. iki gruodžio 31 d.

Achenas

Kiekvienais metais prieš Kalėdas, aikštės ir gatvės aplink miesto katedrą ir rotušę transformuojasi į šviesų, spalvų, garsų ir viliojančių šventinių kvapų rojų. Ši mugė išsiskiria dideliu originalių, stilingų ir įmantrių dovanų įvairove.

Kalėdinė mugė vyksta nuo lapkričio 20 d. iki gruodžio 23 d.

Viena

Kalėdinė mugė Vienoje gali pasigirti turinti senas tradicijas. Ji rengiama daugiau nei 700 metų. Šiuo laikotarpiu miesto aikštės virsta stebuklingu Kalėdų miesteliu, kuriame vyrauja šviežių meduolių, skrudintų migdolų bei karšto punšo kvapas.

Kalėdinė mugė vyksta nuo lapkričio 13 d. iki gruodžio 26 d.

kaledine muge vienojeLilis

Maždaug nuo lapkričio vidurio Lilis virsta gražia Kalėdine pasaka, kurioje netrūksta stebuklų, džiaugsmo ir puikios šventinės nuotaikos. Mugės metu prekystaliai nukrauti įvairiausiomis dovanų idėjomis, Kalėdiniais papuošalais bei šventiniais gardumynais.

Kalėdinė mugė vyksta nuo lapkričio 18 d. iki gruodžio 30 d.

Drezdenas

Jeigu jums patinka Kalėdos, jums patiks ir Drezdenas. Tai pati žymiausia ir seniausia Kalėdinė mugė Vokietijoje. Pirmą kartą mugė surengta 1434 metais. Šventiškai išpuoštuose nameliuose galėsite paragauti keptų dešrelių, Kalėdinio Drezdeno pyrago ar kvapnių karštųjų gėrimų.

Kalėdinė mugė vyksta nuo lapkričio 26 d. iki gruodžio 24 d.

Niurnbergas

Skanūs kvapai, šventiškas spindesys, kalėdinės melodijos ir kulinariniai skanėstai – tai visa siela galite pajusti Niurnbergo Kalėdinėje mugėje, kurią Kalėdų senelis atidaro lapkričio pabaigoje. Niurnbergo Kalėdinė mugė laikoma viena seniausių bei populiariausių ne tik Vokietijoje, bet ir visoje Europoje.

Kalėdinė mugė vyksta nuo lapkričio 27 d. iki gruodžio 24 d.

kaledine muge niurnberge

Briuselis

Net penkias savaites Briuselio centras pavirsta Kalėdų stebuklų šalimi. Du kilometrus, nuo pat Didžiųjų rūmų iki Šv. Kotrynos aikštės, nusidriekusi mugė siūlo įvairiausių kvapų, garsų ir vaizdų puokštę. Mediniuose nameliuose prekiaujama amatininkų bei menininkų darbais, maistu bei gėrimais. Be to, čia pat veikia apžvalgos ratas, čiuožykla, yra rengiamas šviesų ir garso šou bei paradas. Šventinė nuotaika Briuselio Kalėdinėje mugėje garantuota!

Kalėdinė mugė vyksta nuo lapkričio 27 d. iki sausio 3 d.

Kelnas

Kiekvienais metais nuo lapkričio pabaigos Kelno centrą apgaubia šventinė atmosfera. Beveik mėnesį trunkančioje nuotaikingoje Kalėdinėje mugėje galima pasinerti į įvairių pramogų sūkurį, kuris garantuos gerą nuotaiką visos kelionės metu.

Kalėdinė mugė vyksta nuo lapkričio 23 d. iki gruodžio 24 d.

Mančesteris

Mančesterio Kalėdinė mugė yra viena garsiausių pasaulyje, taip pat laikoma didžiausia ir geriausia muge visoje Jungtinėje Karalystėje. Mugės metu būna daugiau nei 300 pardavėjų, siūlančių įsigyti rankdarbius, juvelyrinius dirbinius, drabužius, įvairius suvenyrus ar Kalėdines dekoracijas. Čia taip pat galima nusipirkti įvairių skanėstų – nuo olandiško sūrio iki itališkų saldumynų ar gardžių gėrimų.

Kalėdinė mugė vyksta nuo lapkričio 14 d. iki gruodžio 21 d.

Praha

Čekijos sostinėje taip pat vyksta viena geriausių Kalėdinių mugių Europoje, garsėjanti savo spalvingumu. Gražiai papuošta eglutė, nemokami koncertai, spektakliai, prekystaliai nukrauti įvairiausiais suvenyrais, dekoracijomis, kvapniais pyragais ir gėrimais, šventinė nuotaika – viskas, ko reikia Kalėdinei atmosferai sukurti.

Kalėdinė mugė vyksta nuo lapkričio 28 d. iki sausio 1 d.

kaledine muge

Atkreipiame dėmesį, kad kiekvienais metais Kalėdinių mugių veikimo laikas gali šiek tiek skirtis, dėl to rekomenduojame pasitikrinti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.