Nakvynės Geteborge, Varšuvoje ir Edinburge

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

Nakvynės Geteborge, Varšuvoje ir Edinburge Nemažai laiko praleidžiame ieškodami nakvynės. Taip ir turi būti. Norint susirasti neblogą, bet kartu ir pigesnį variantą visada reikia pasėdėti ilgiau prie kompiuterio. Asmeniškai aš, ieškodamas nakvynės prasėdžiu ne vieną ir ne dvi valandas. Išnaršau visas rezervavimo sistemas, oficialius tinklalapius, susirašau man patinkančius variantus, o tik po to mąstau, kurį iš jų užsisakyti. Vargina, bet su nakvynėmis dar niekada neprašoviau.

Čia pateiksiu keletą nakvynės variantų trijuose Europos miestuose, kuriuose teko gyventi pačiam. Buvau visiškai patenkintas visomis nakvynėmis. Kaip jos patiktų kitiems – nežinau. Esu paprastas, neišrankus, tad ir nakvynės tokiems žmonėms.:)

 

Geteborgas. Slottsskogens Vandrarhem & Hotell

 Bendra virtuvėJame teko apsistoti praeitų metų gruodžio mėnesį. Beieškant nakvynės šiame mieste tai buvo kone pigiausias variantas. www.sov.nu – toks nakvynės internetinis adresas, kuriame galima užsisakyti ne tik hostelį, bet ir viešbutį ar apartamentus. Viskas priklauso nuo piniginių lėšų, kurias galite skirti nakvynei. Hostelyje buvome užsisakę dvivietį kambarį be lango. Kambaryje buvo plaukų džiovintuvas, televizorius, patogi dviaukštė lova, stalas. Yra bendra virtuvė, kurioje galėsite pasigaminti valgyti. Tualetai ir dušai hostelyje taip pat bendri, tačiau labai švarūs ir tvarkingi. Netoli tramvajaus stotelė, dar arčiau – autobuso sustojimas.

Adresas: Slottsskogens Vandrarhem & Hotell, Vegagatan 21, 413 11 Göteborg.

 

Varšuva. Atos, Aramis, Portos

Starhotel kambarys Trys viešbučiai priklausantys tam pačiam tinklui ir įsikūrę vienas šalia kito. Portos viešbutis trijų žvaigždučių, todėl ir kainos yra didesnės, Atos ir Aramis viešbučiai, turintys vienos žvaigždutės kategoriją. Mes apsistojome Atos viešbutyje. Tuo metu buvo pigiausia, ką radome Lenkijos sostinėje. Viešbučiai nutolę nuo centro vos 5 km, todėl lengvai pasiekiami autobusu. Tinklalapis – http://www.starthotel.pl/.

Adresas: Ul. Mangalia 3b, 02-758 Warszawa

 

 

Edinburgas. Sherwood Guest House

Šervud svečių namų mažasis kambarysSvečių namai Edinburge, nutolę nuo miesto centro vos per kelis kilometrus. Labai geras susisiekimas autobusais. Tai vienos šeimos įkurti svečių namai, kuriuose apsistoję jausitės kaip namie. Į kainą visada įskaičiuoti pusryčiai. Komentaruose buvo keletas nusiskundimų apie šią nakvynę, tačiau apsigyvenę – buvom visiškai patenkinti, nepastebėjome nei vieno minuso. Kadangi užsisakėme pigiausią kambarį, dušas ir tualetas buvo privatus, tačiau ne pačiame kambaryje. Jų adresas: www.sherwood-edinburgh.com. Tai nėra labai pigūs svečių namai, nors nakvynė Edinburge visur gana brangi.

Adresas: 42 Minto St., Newington, Edinburgh, EH9 2BR

 

 

Jeigu Jūs buvote išvykę ir apsistojote vertuose dėmesio, pigesniuose viešbučiuose, hosteliuose ar svečių namuose, pasidalinkite savo nakvynės įspūdžiais su visais. Rekomenduokite ir kitiems. Siųskite savo nakvynės variantus iš įvairių miestų su šiek tiek informacijos adresu info@urkistravel.lt arba aprašykite juos komentaruose.

3 komentarai Nakvynės Geteborge, Varšuvoje ir Edinburge

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.