Populiariausi pajūrio kurortai Maltoje

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

Populiariausi pajūrio kurortai Maltoje

Malta – viena mėgstamiausių vasaros sezono krypčių. Nors ši sala negali pasigirti paplūdimių gausa, puriu, smėlėtu pajūrio smėliuku, tačiau tai tikras muziejus po atviru dangumi, viliojantis turistus archeologinėm vietovėm, istorija, gražiais panoraminiais vaizdais. Į Maltą keliauja ne tik istorija besižavintys turistai, tačiau ir pramogų bei linksmybių ištroškęs jaunimas, šeimos ir poros, norinčios poilsio po kaitria maltietiška saule. Sala kurortinių miestų bei viešbučių gausa nesiskundžia, todėl kokie kurortai Maltoje populiariausi ir į kuriuos plūsta daugiausiai turistų?

Bugibba – norintiems pigiai susiplanuoti atostogas

Vienas populiariausių miestų Maltoje, susijungiantis su Šv. Pauliaus įlanka (St. Paul‘s Bay). Bugibba – aštuntojo dešimtmečio stiliaus kurortas, kurį renkasi tiek šeimos, tiek poros, tiek jaunimo grupelės. Kaip ir galima tikėtis iš populiaraus pajūrio kurorto, vasaros metu Bugibba tampa gana triukšminga. Mieste įrengta daugybė barų, užeigų, naktinių klubų, tačiau tai neatbaido turistų, kadangi tai, galima sakyti, pigiausias kurortas Maltoje.

Šalis garsėja kaip puiki kryptis mėgstantiems nardymą. Šiame kurorte veikia ne viena nardymo paslaugas teikianti firma, kurios konkuruodamos pasiūlo ne tik mažesnes kainas, bet ir stengiasi įtikti visiems turistams, įskaitant dar niekada nenėrusius.

Buggiba kurorte yra keletas patogių taškų priėjimui prie vandens, tačiau krantai – akmenuoti. Galima rasti lygių uolų, kurios puikiai tinka degintis saulėje.

Kurortas gali pasigirti apgyvendinimo pasiūla. Turistams siūloma apsistoti nuo prieinamą kainą siūlančių, keturias žvaigždutes, turinčių viešbučių iki pigių „self catering“ apartamentų. Daugelis Bugibba esančių restoranų taip pat siūlo įvairiausius patiekalus prieinamomis kainomis.

Nors kurorte nėra jokių istorinių vietų, tačiau iš mieste esančios autobusų stoties dažnai kursuojančiu viešuoju transportu pasieksite visas lankytinas vietas Maltoje.

<<Žiūrėti nakvynės kainas Bugibba kurorte>>

 

Qawra – ramesniam šeimų ar porų poilsiui

Qawra kurortas yra šiaurės – rytų Maltos dalyje, šalia Bugibba. Tai vienas iš naujesnių Maltoje esančių kurortų su įvairaus apgyvendinimo galimybėmis. Turistams siūloma daug apartamentų be maitinimo prieinamomis kainomis. Nemaža dalis jų – vos kelios minutės nuo uolėtų paplūdimių.

Nors Qawra kurorte yra keletas tikrai puikių naktinių klubų, barų, o pėsčiųjų alėjoje populiarių restoranų, kavinių, tačiau šis nedidelis miestelis yra daug ramesnis negu Bugibba.

Kurorte nėra paplūdimių, daugelis žmonių deginasi ant uolų ar nuo jų lipa į vandenį. Yra daug vandens pramogų – galima užsiimti nardymu, pasiplaukioti ant vandens banano ar dieną leisti greitaeigio katerio denyje.

Qawra kurortas yra vos 17,6 km nuo Maltos sostinės – Valetos.

<<Žiūrėti nakvynės kainas Qawra kurorte>>

 

St Paul‘s Bay – poroms, norinčioms ramesnio poilsio

Šv. Pauliaus įlanka kažkada buvo mažytis žvejų kaimelis, virtęs turistiniu miesteliu. Smėlėtų paplūdimių ir šioje Maltos dalyje nėra – turistai ir vietiniai gyventojai dienos metu mėgaujasi saulės voniomis uolėtuose paplūdimiuose, o vakarais keliauja į kavines ar barus. Kurorte yra sudarytos puikios galimybės užsiimti įvairių rūšių vandens pramogomis.

Nakvynė šioje įlankoje šiek tiek brangesnė nei Bugibba ar Qawra kurortuose. Nemažai viešbučių siūlo numerius su fantastišku vaizdu į jūrą, o žvelgiant į tolumą galima matyti Šv. Pauliaus salą, kurioje, kaip manoma, sudužus laivui išsilaipino apaštalas Paulius. Atminti nelaimę, 1845 metais saloje buvo pastatyta milžiniška statula. Be įprastų viešbučio numerių galima apsistoti „self catering“ apartamentuose, kuriuose būna virtuvėlės su visais maisto gaminimui reikalingais įrankiais.

<<Žiūrėti nakvynės kainas St Paul‘s Bay kurorte>>

 

Mellieha – išsiilgusiems smėlėto paplūdimio, vykstantiems su vaikais

Mellieha kaimelis yra bene mažiausiai primenantis kurortą, iki šių dienų vis dar išlaikęs savo tradicinį žavesį. Šiltuoju sezono metu kurortinis miestelis vietinius gyventojus ir turistus traukia kaip magnetas. Jame yra L-Ghadira – populiariausias smėlio paplūdimys Maltoje. Vasaros metu paplūdimys būna perkrautas, tačiau atsižvelgiant į tai, kad smėlėtų paplūdimių saloje nėra daug, į jį plūsta minios žmonių. Paplūdimys puikiai tiks atvykstantiems atostogauti su vaikais – vanduo seklus, krantas smėlėtas.

Turistai gali kaitintis ant smėlio, išsinuomoti skėčius nuo saulės, mėgautis vandens pramogomis, įskaitant nardymą, pasiplaukiojimą burlentėmis, jėgos aitvarais, baidarėmis, vandens slidėmis, atsigaivinti ir užkąsti išilgai kranto esančiose kavinėse ar sudalyvauti periodiškai vykstančiuose paplūdimio vakarėliuose.

Kurorte yra daug viešbučių, kurie išsidėstę iš abiejų įlankos pusių bei pačiame kaimelyje. Dauguma turistų apsistoja viešbučiuose, esančiuose ant jūros kranto.

<<Žiūrėti nakvynės kainas Mellieha kurorte>>

 

Sliema – naktinio gyvenimo ieškantiems bei norintiems paišlaidauti

Sliema – populiarus kurortinis miestelis ir tarp turistų, ir tarp vietinių gyventojų, esantis rytinėje Maltos pakrantėje. Kažkada kurortas buvo ramus žvejų kaimelis, tačiau septintajame dešimtmetyje miestas pradėjo vaidinti svarbų vaidmenį Maltos turizmo pramonėje. Šiandien Sliema kartu su šalimais esančiu kurortu St. Julians sudaro vieną iš pagrindinių pajūrio kurortų Maltoje. Apgyvendinimo galimybės kurorte – plačios. Didelis 3-5 žvaigždutes turinčių viešbučių pasirinkimas, yra svečių namų ir „self catering“ apartamentų.

Kurortą išskirtiniu daro keletas prestižinių, puikių restoranų, siūlančių paragauti vietinės ir tarptautinės virtuvės patiekalų bei keletas aukštosios mados parduotuvių. Sliema taip pat gali pasigirti puikiu naktinio gyvenimo ritmu: čia rasite nuo ramių ir jaukių tavernų ir vyno barų iki trankia muzika pasižyminčių barų, naktinių klubų. Tačiau jeigu jums bus to per maža, už kelių kilometrų yra Paceville – Maltos naktinio gyvenimo meka.

Paplūdimys uolėtas, tačiau Maltoje degintis ant uolų yra įprasta. Kurorte įsikūrę daug nardymo mokyklų, kurios siūlo išbandyti jėgas ir susipažinti su Maltos povandeninio pasaulio grožybėmis – juk Malta įvardinama, kaip viena geriausių nardymo krypčių Europoje.

Iš Sliema galėsite keltu nuplaukti iki Valetos ar leistis į trumpą kelionę su uosto kruizais ar valtimis.

<<Žiūrėti nakvynės kainas Sliema kurorte>>

 

Kad ir kokį kurortą pasirinksite, iki norimo paplūdimio ar lankytinos vietos nuvažiuosite viešuoju transportu, kuris Maltoje išvystytas tiesiog puikiai!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.