Sicilijos kurortai. Geriausi paplūdimiai Sicilijoje

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

Sicilijos kurortai. Geriausi paplūdimiai SicilijojeSaulės, krištolo skaidrumo vandens ir smėlėtų papalūdimių Sicilijoje tikrai netrūksta. Ilgos gražaus smėlio pakrantės, skalaujamos turkio spalvos vandens, sužavi kiekvieną čia apsilankiusį turistą. Susipažinkite su salos kurortais ir šešiais geriausiais jų paplūdimiais.

Mondello Lido (Mondello)

Mondelo – netoli Sicilijos sostinės Palermo esantis nedidelis pajūrio kurortas, garsėjantis nuostabiu paplūdimiu, kurį labai pamėgę vietiniai gyventojai. Beveik dviejų kilometrų ilgio pajūrio linija, padengta baltu puriu smėliu yra skalaujama turkio spalvos jūros vandens. Tai ideali vieta visai šeimai, plaukikams ir tiems, kurie tiesiog nori atsigaivinti bangose. Paplūdimyje nuomojami vandens dviračiai, poilsiautojus prižiūri gelbėtojai, veikia barai ir restoranai.

Mortelle

Geriausi smėlėti paplūdimiai šiaurės rytinėje Sicilijos dalyje randami Mortelio kurorte (Mortelle), kurį sudaro keletas paplūdimių. Šis pajūrio kurortas išsidėstęs maždaug 12 km nuo Mesinos. Pagrindiniu laikomas Lido dei Tirreno paplūdimys, siūlantis skėčių nuo saulės ir gultų nuomą, vandens dviračių nuomos paslaugas. Taip pat veikia paplūdimio barai ir restoranai. Paplūdimys pasižymi ne tik švariu, tačiau ir sekliu vandeniu, o tai ypač paranku keliaujantiems su mažais vaikais.

Spiaggia Sabbie Nere

Mažoje Vulkano saloje, nutolusioje apie 25 km į šiaurę nuo Sicilijos, šalia nedidelės salos sostinės Porto Levante, yra trys paplūdimiai. Labiausiai pamėgtas paplūdimys – La Spiaggia Sabbia Nera – gražus, ilgas, juodo vulkaninio smėlio paplūdimys. Vienintelis toks visoje Italijoje. Vanduo čia ramus ir puikiai tinka maudynėms. Tai puiki vieta atsipalaiduoti. Į salą geriausia plaukti valtimi, organizuojamų 3 valandų trukmės ekskursijų metu, aplankant vulkano kraterį, kuris paskutinį kartą išsiveržė 1890 metais.

Giardini-Naxos

Giardini-Naxos kurortas išsidėstęs maždaug šeši kilometrai nuo Taorminos miesto. Jis laikomas vienu moderniausių kurortų Sicilijos saloje. Nors kurorte galima pasigesti viduramžių žavesio, kuriuo alsuoja Taormina, tačiau miestelis apstatytas moderniais viešbučiais ir puikiais restoranais. Vienas iš geriausių smėlėtų paplūdimių driekiasi tarp Capo Taormina ir Capo Schiso. Tai ilgas smėlio paplūdimys, kuris puikiai tinka maudynėms ir deginimuisi saulėje.

Lido Mazzarò

Paplūdimys pasiekiamas per 15 minučių keltuvu nuo Taormina miesto. Lido Mazzaro yra laikomas geriausiai įrengtu paplūdimiu Sicilijoje. Jame yra daugybė patogumų: galima išsinuomoti saulės skėčius, gultus ir vandens dviračius. Šalia gausu barų ir kavinių. Paplūdimys populiarus tarp burlenčių sporto mėgėjų, taip pat mėgstančių žvejoti ar nardyti. Netoliese yra gausybė urvų ir stačių uolų, kurios vilioja kalnų laipiotojus. Šis paplūdimys kadaise buvo mėgiamas Holivudo žvaigždių, susižavėjusių smėlio-žvirgždo paplūdimiu ir švelnios turkio spalvos vandeniu. Lido Mazzaro populiarumo nepraranda ir šiandien, tai vienas pagrindinių turistų traukos taškų.

Marina di Ragusa

Pietryčių Sicilijoje yra daugybė paplūdimių, tačiau iš visų jų išskiriami malonaus bei elegantiško Marina di Ragusa kurorto paplūdimiai. Marina di Ragusa kurortas gali pasigirti žaviais smėlėtais, pilnai įrengtais, paplūdimiais, kuriuose siūlomos pramogos, vandens sporto įrangos nuoma, veikia barai. Rugpjūčio viduryje miestelyje vyksta „Legno a mare“ festivalis, kuriame netrūksta vaidinimų, muzikos ir šokių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.