Keliauji į Milaną? Aplankyk ir Veroną!

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

Keliauji į Milaną? Aplankyk ir Veroną!Keliaudami neapsiribokite vienu miestu. Juk dažnai yra galimybė pasiekti arti esančius miestus autobusu ar traukiniu. Anksčiau esame rašę, kad skrisdami į Briuselio Šarleroi ar Frankfurto Hanos oro uostus, lengvai ir pigiai pasieksite Liuksemburgą ir kelis Prancūzijos miestus. Šį kartą norime Jus supažindinti su galimybe atostogaujant mados sostinėje, aplankyti dar gražesnį miestą už Milaną – Veroną.

Ištarus šio miesto pavadinimą, prieš akis iškyla Romeo ir Džuljetos istorija. Ne veltui, juk visas veiksmas ir vyko Veronoje. Nuvykę ten, turėsite galimybę apžiūrėti namą, kuriame kažkada gyveno pati Džuljeta.

Veronos miestas įsikūręs šiaurės Italijoje, Alpių papėdėje, Veneto regione. Turistus miestas žavi savo senamiesčiu: siauromis gatvelėmis, viduramžiais suformuotomis aikštėmis.

Nuo Milano centro Verona nutolusi apie 150 km, nuo Bergamo vos 110 km. Kadangi pigios avialinijos dažniausiai skrenda į Bergamo oro uostą (Orio al Serio), tad Veroną pasiekti geriausia iš Bergamo. Tuo pačiu, aplankysite ir šį nedidelį, tačiau labai žavingą miestelį.

Iš Bergamo

Iš Bergamo miesto Veroną pasiekti galima dviem būdais, tačiau tiesioginio maršruto nėra:

1) Iš Orio al Serio oro uosto važiuokite iki Bergamo traukinių stoties, o joje, nusipirkę bilietą, įlipkite į traukinį, važiuojantį iki Brescia, Rovato arba Treviglio miesto. Šiuose miestuose persėskite į traukinį, važiuojantį tiesiogiai į Veroną (Venecijos kryptis).

Autobuso kaina iš oro uosto į Bergamą – 2 eurai. Regioninio traukinio bilieto kaina svyruoja tarp 7-12 eurų į vieną pusę, o kelionės trukmė nuo 1 val. 50 min. iki 2 val. 15 min. Riedant Eurostar traukiniais – kaina didesnė.

2) Išėjus iš oro uosto atvykimo terminalo, sėskite į Autostradale firmos autobusą, važiuojantį iki Brescia. Šio miesto traukinių stoties kasose nusipirkę bilietą, lipkite į traukinį (Venecijos kryptis), kuris tiesiogiai rieda iki Veronos.

Autobuso bilieto kaina į vieną pusę apie 12 eurų, traukinio – apie 8 eurai.

Iš Milano

Milano geležinkelio stoties kasose nusipirkę bilietą iki Veronos, sėskite į traukinį, važiuojantį Venecijos kryptimi iki Brescia miesto. Jame persėskite į traukinį tiesiogiai važiuojantį iki Veronos. Keliaujant regioniniais traukiniais bilieto kaina bus mažesnė – apie 20 eurų.

 

Naudingos nuorodos, padėsiančios pasiekti Veroną:

http://www.autostradale.it

http://www.airportbusexpress.it/

http://www.fsitaliane.it

 

Lankėtės Milane, Veronoje ar kitame Italijos mieste? Pasidalinkite savo nuotraukomis, įspūdžiais ar patarimais. Informaciją siųskite el.p. info@urkistravel.lt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.