Kelionės į Tailandą, Maldyvus, Vietnamą: aktyvios atostogos garantuotos!

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

Kelionės į Tailandą, Maldyvus, Vietnamą

Kelionės į Tailandą, Maldyvus, Vietnamą: aktyvios atostogos garantuotos! Jau ne vienerius metus Lietuvos turizmo sektoriuje justi aktyvių atostogų poreikis. Kelionių ekspertai išskiria paklausiausias aktyvių atostogų kryptis, kuriomis aktyvių pramogų gali tikėtis ir pradedantieji, ir jau patyrę sporto entuziastai, ir draugų kompanijos, ir šeimos su vaikais.

Belieka išsirinkti, kaip pramogausime jau per kitas atostogas – pildydami plaučius gaiviu aukštikalnių oru ar besižvalgydami po povandeninį pasaulį, bei pasirūpinti skrydžio komfortu.

Tailandas. Viena populiariausių vandens sporto mėgėjų krypčių Tailande – didžiausia, beveik 48 km, Puketo sala. Joje praktiškai ištisus metus renkasi stipri banglentininkų bendruomenė. Beje, Puketo saloje yra idealios sąlygos nardymui, mat Andamanų jūros vanduo itin skaidrus.

Banglentininkai, buriuotojai bei jėgos aitvarų mėgėjai keliauja ir į kitas Tailandui priklausančias Koh Tao, Koh Samui ir Koh Phangan salas. Pasak pigių skrydžių rezervavimo sistemos „Skrendu.lt“ projektų vadovės Rasos Levickaitės, išvardintos salos tiks praktikuotis ir jau įgudusiems sportininkams, ir dar tik savo pirmąją bangą sugauti svajojantiems pradedantiesiems.

Vietnamas. Gerai išvystyta banglenčių infrastruktūra gali pasigirti Vietnamas. „Pavyzdžiui, Vietnamo provincijoje Binh Thuan, viename populiariausių kurortų Mui Ne, vandens sporto aistruoliams yra skirtos atskiros zonos, kur veikia sportinio inventoriaus nuomos punktai ir veikia banglentininkų mokyklos, – pasakojo oro linijų „Aeroflot“, kurios iš Vilniaus skraidina į daugelį egzotiškų tolimųjų šalių, turizmo paslaugų direktorė Laura Karklina-Cimdina. – Be vandens pramogų, šiame kurorte taip pat galima išbandyti ir vienintelėje Pietryčių Azijoje plytinčioje dykumoje Bau Trang siūlomą pasivažinėjimą keturračiais ir kitas adrenaliną garantuojančias atrakcijas“.

Maldyvai. Tūkstančių salų valstybė Maldyvai – daugelio į tolimuosius kraštus nusitaikiusiųjų sąraše. Ten paplūdimiai – šilko švelnumo, o juos skalaujantis Indijos vandenynas – smaragdo spalvos. Maldyvams priklausanti Biyadhoo sala, Veligandu pajūris dėl galimybės nardyti traukia poilsinių atostogų mėgėjus, ir vienoje vietoje ar be fizinio krūvio ilgiau nei 2 dienos nenustygstančius. Taip pat Maldyvuose jūroje galima pamatyti didžiuosius vėžlius, nardant – spalvomis masinančius koralinius rifus, rajas ir kitus vandens gyvius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.