Kaip pasiekti Bruselio centrą iš Šarlerua (Charleroi) oro uosto

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

Informacija keliaujantiems iš Šarlerua (Charleroi) oro uosto į Briuselį Šarlerua (Charleroi) oro uostas nuo Belgijos sostinės Briuselio yra nutolęs apie 55 km atstumu. Patogiausiai ir pigiausiai miesto centrą pasieksite autobusais.

Tarp Šarlerua oro uosto ir centrinės Briuselio dalies kursuoja Flibco autobusai. Kelionė autobusu iš oro uosto iki miesto centre esančios Bruxelles-Midi/Brussel Zuid stoties trunka apie 1 valandą.

Autobusai kursuoja kiekvieną dieną, nuo ankstaus ryto iki vėlaus vakaro, maždaug kas 30 minučių. Bilieto kaina į vieną pusę apie 14 €. Kelionės bilietus nusipirksite internetu: https://www.flibco.com, taip pat oro uoste.

Iš Briuselio Bruxelles-Midi/Brussel Zuid stoties į oro uostą rekomenduojama išvykti likus 3 valandoms iki skrydžio!

Jeigu skrendate netiesiogiai, o Šarlerua oro uostas yra tik tarpinė stotelė, turėdami laiko, galite nukeliauti iki Šarlerua miesto, esančio visai šalia oro uosto. Iki jo iš oro uosto važiuoja miesto viešasis transportas. Kelionės trukmė 20 min., o vieno važiavimo kaina tik 4 eurai.

Primename, kad iš Šarlerua oro uosto kursuojantys Flibco autobusai, keleivius veža ir iki kitų Belgijos miestų – Bastonės ir Arlono, Prancūzijos miestų – Meco, Tjonvilio, Lilio ir iki Liuksemburgo. Kelionės kaina važiavimui į vieną pusę nuo 5 eurų! Daugiau apie keliones su Flibco skaitykite čia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.