Ispaniškasis disneilendas šalia Madrido – Warner Bros pramogų parkas

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

Ispaniškasis disneilendas šalia MadridoLinksmybės, nuotykiai, kvapą gniaužiantys atrakcionai – visa tai ir dar daugiau ispanišku disneilendu vadinamame „Warner Bros“ (Parque Warner Madrid) teminiame parke. Įspūdingas pramogų pasaulis įkurtas vos 25 kilometrai į pietryčius nuo Ispanijos sostinės Madrido.

Teminis pramogų ir atrakcionų parkas „Warner Bros“ pirmą kartą duris atvėrė 2002 metų pavasarį. Vienu geriausių Europoje laikomas parkas užima net septynių šimtų hektarų teritoriją.

Šiame nuostabą keliančiame linksmybių ir pramogų pasaulyje kiekvieno lankytojo laukia kino studijos „Warner Bros“ animaciniai personažai bei įvairiausi pasaulį gelbstintys super herojai.

Visa didelė parko teritorija yra suskirstyta į penkias temines zonas: Holivudo bulvaras, „Warner Bros“ studijos, Super herojų pasaulis, Tolimieji Vakarai ir Animacinių filmų kaimelis. O 2014 metų birželio mėnesį buvo atidarytas naujai įrengtas vandens parkas, užimantis 30 tūkst. kv. m. plotą.

„Worner Bros“ pramogų parke veikia net trisdešimt šeši pasivažinėjimo atrakcionai, galintys pasiekti 115 km/h greitį.  Kai kurie iš jų yra unikalūs. Jame yra įrengta ir daug kitokių karuselių. Taip pat kiekvieną dieną vyksta penkiasdešimt aštuoni teatralizuoti pasirodymai, paradai. Visos parke siūlomos pramogos pritaikytos ir vaikams, ir suaugusiems, todėl dienos išvyka į „Warner Bros“ bus nepakartojama ir įsimintina.

Darbo laikas, kainos bei informacija kaip nuvykti, pateikta oficialiame parko internetiniame puslapyje, kurį rasite šiek tiek žemiau.

Adresas: M-301, Km 15.5, 28330 San Martín de la Vega, Madrid, Spain

Tinklalapis: http://parquewarner.com/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.