Informacija, kaip pasiekti Madrido centrą iš Barajas oro uosto

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

oro uostasMadrido – Barajas oro uostas (IATA kodas MAD) yra maždaug dvylikos kilometrų atstumu nuo miesto centro. Jį nesunkiai pasieksite taksi, autobusu arba metro. Trumpai apie galimybę keliauti iš Barajas oro uosto į Madrido centrą ir atgal aprašysime šiek tiek žemiau.

Metro

Iš Barajas oro uosto į Madrido centrą galite keliauti 8 metro linija. Metro traukinukai važiuoja iš T2 ir T4 terminalo iki centre esančios Nuevos Ministerios stoties. Iš šios stoties taip pat pasieksite oro uostą.

Metro važiuoja nuo ankstaus ryto iki vėlaus vakaro (06:00-02:00 val.), maždaug kas 5-15 minučių. Kelionė trunka apie 12 minučių.

Bilietas kainuoja 5 € į vieną pusę. Į šią kainą įskaičiuotas ir oro uosto mokestis. Jeigu jau turite galiojantį metro bilietą, tuomet galite nusipirkti tik papildomą oro uosto bilietą, kuris bus 2 € pigesnis. Bilietai parduodami metro stotyse.

Oro uosto ekspresas

Oro uosto ekspresas – dar viena galimybė pasiekti Madrido centrą, o atostogoms baigiantis – Barajas oro uostą. Autobusai Madride stoja tik trijose stotelėse – O‘Donnell, Plaza de Cibeles ir Atocha stotyje, tuo tarpu oro uoste – prie T1, T2 ir T4 terminalų.

Autobusai kursuoja 24 valandas per parą, 365 dienas per metus. Dienos metu reisai vykdomi kas 15 minučių, naktimis – kas 35 minutes. Kelionės trukmė maždaug 40 minučių.

Bilieto kaina kelionei į vieną pusę – 5 €. Jie parduodami autobuse.

Miesto autobusas

Iš Madrido Barajas oro uosto kursuoja 200 ir 101 numeriais pažymėti autobusai. 200-is autobusas važiuoja iš T1 ir T2 terminalų iki Avenida de America metro stoties. 101-is autobusas išvyksta taip pat iš T1 ir T2 terminalų, o kelionė tęsiasi iki Canillejas metro stoties.

Autobusai kursuoja nuo ankstaus ryto iki vėlaus vakaro, maždaug kas 10-15 minučių. Kelionės trukmė apie 60 minučių.

Vienkartinio bilieto kaina 1,5 €. Bilietai parduodami autobuse pas vairuotojus.

Pervežimas

Miesto centre esančius viešbučius, o atostogoms baigiantis – oro uostą galite pasiekti užsisakę Shuttle bus pervežimą. Pervežimas vykdomas nuo durų iki durų, į/iš centre esančius viešbučius. Pervežimą galite užsisakyti mūsų tinklalapyje, adresu www.urkistravel.lt/pervezimas.

 

Jeigu ketinate dažnai naudotis viešuoju transportu (metro ir autobusais) rekomenduojama pirkti dieną ar kelias dienas galiojančius bilietus. Šie bilietai taip pat galioja važiuojant iš/į oro uostą.

 

Radote netikslumų? Informuokite mus parašydami komentarą arba informaciją atsiųsdami el. paštu info@urkistravel.lt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.