Stokholmo miesto kortelė: nauda akivaizdi

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

Stokholme neturėti miesto kortelės nevaliaJeigu jau lankėtės Švedijos sostinėje – Stokholme, galite patvirtinti transporto, lankytinų objektų, nakvynės, maisto kainų aukštumas. Bet nereikia stebėtis, kadangi tai Skandinavija, kurioje pragyvenimo lygis labai aukštas.

Vis dėlto, kad ir kokios kainos dominuotų mieste, turistai noriai keliauja aplankyti Stokholmo. Neveltui Stokholmas vadinamas Skandinavijos Venecija. Jame pamatyti tikrai yra ką.

O norint pamatyti, bet tuo pačiu sumažinti išlaidas – Jums padės Stokholmo miesto kortelė. Kodėl ji? Kadangi įsigiję šią kortelę galėsite patekti į daugiau nei 60 lankytinų objektų nemokamai, kortelės galiojimo metu nemokamai važiuosite viešuoju transportu, gausite įvairių nuolaidų, nemokamai galėsite apvažiuoti Stokholmą su turistiniu autobusu arba nemokamai paplaukioti per istorinius miesto kanalus.

Stokholmo miesto kortelę galima įsigyti 1, 2, 3 arba 5 dienom. Ji pradės veikti vos tik pirmą kartą ja pasinaudosite. Miesto kortelės kaina priklauso nuo galiojimo dienų skaičiaus: 1 d. – SEK 595, 2 d. – SEK 795, 3 d. – SEK 995, 5 d. – SEK 1295. Vaikams iki 17 metų taikomos nuolaidos. Iš pirmo žvilgsnio kortelės kaina neatrodo maža, tačiau jei ketinante aplankyti ne vieną muziejų – ją įsigyti greičiausiai apsimokės.

Pavyzdžiui, jeigu norėtumėte aplankyti žemiau esančius muziejus be kortelės, už bilietus sumokėtumėte SEK 1984. Tuo tarpu 3 dienas galiojanti kortelė kainuotų tik SEK 995 (1 SEK ~ 0,11 €). Miesto kortelę galima užsisakyti internetu arba turizmo informacijos centruose.

STOKHOLMO ATRAKCIJOS NORMALI ĮĖJIMO KAINA
Hop on Hop Off Bus & Boat Tours SEK 300
Museum of Photography SEK 120
Vasa Museum SEK 130
Nordic Museum SEK 100
Junibacken SEK 159
The Royal Palace SEK 160
Nobel Museum SEK 100
Royal Canal Tour SEK 190
Butterfly House Haga Ocean SEK 155
Drottningholm Palace SEK 120
SkyView SEK 150
Stockholm Panorama Tour SEK 300
VISO: SEK 1984

Lankėtės Stokholme ar kitame mieste, parsivežėte ne tik gražių nuotraukų, bet ir nuostabių įspūdžių? Pasidalinkite tuo su visais! Siųskite savo pasakojimus arba nuotraukas su trumpais aprašymais el.p. info@urkistravel.lt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.