Zakintas. Kodėl verta aplankyti Zakinto salą Graikijoje

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

Zakintas. Kodėl verta aplankyti Zakinto salą GraikijojeZakintas idealiai tinka šeimoms, romantikos išsiilgusioms porelėms, aktyvaus laisvalaikio mėgėjams bei tiems, kurie nori paprasčiausių paplūdimio atostogų. Live-zakynthos.com Pateikia keletą priežasčių, kodėl verta apsilankyti nuostabioje Zakinto saloje.

Veikla ir nuotykiai

Nuo vandens sporto, safario, žygių, nardymo, jodinėjimo žirgais iki tapybos ar fotografijos, Zakinto sala siūlo platų pramogų pasirinkimą visiems, kurie ieško naujų įspūdžių ar potyrių. Įvairias pramogas galima užsisakyti viešbučiuose arba vietinėse kelionių agentūrose.

Paplūdimio malonumai

Jeigu ieškote atostogų prie jūros – Zakintas kaip tik ta vieta. 123 kilometrų salos pakrantę sudaro tiek smėlėti paplūdimiai, tiek akmenukais nusėti krantai, tačiau kiekvienas randa to, ko jam labiausiai reikia. Ieškantiems auksinio smėlio pakrančių, kurias skalauja seklus Jonijos jūros vanduo, rekomenduojami šie paplūdimiai: Gerakas, Porto Roma, Porto Zorro, Kalamaki, Agios Sostis (Porto Koukla), Agia Kyriaki (Alikanas), Tsilivi ir Alykes.

Šeimos atostogos

Zakintas kuo puikiausiai tiks norintiems atostogauti su vaikais. Saloje yra daug įdomių lankytinų vietų, kurios patrauks dėmesį ne tik tėveliams, bet ir mažiausiems. Yra didelis pasirinkimas ekskursijų, iš kurių parsivešite tik geriausius ir šilčiausius įspūdžius. Dienos metu laisvalaikį galėsite skirti paplūdimio malonumams, vakarop – miesto pažinčiai ar vietinės virtuvės delikatesų ragavimui.

Romantiškos atostogos

Kiek toliau nuo populiariausių turistinių kurortų galima atrasti idiliškų vietų jūsų ramioms romantiškoms atostogoms. Ištyrinėkite vaizdingus kalnų kaimelius – Kiliomeno, Exo Hora, Louha, Volimes ir Orthonies. Atvykite stebėti nuostabaus saulėlydžio į Keri kaimelį arba nuvykite iki Kampi miestelyje esančio Shiza skardžio. Pasimėgaukite mėnulio apšviesta vakariene prie jūros ar pasitikite saulėlydį vietiniame bare besimėgaudami gaiviais kokteiliais. Saulei leidžiantis pasivaikščiokite auksinio smėlio pakrantėmis.

Vestuvės po Zakinto saule

Zakintas – viena populiariausių Graikijos krypčių, kurias pasirenka susituokti trokštančios poros. Vis daugiau ir daugiau porų atvyksta į šią nuostabią salą norėdami savo bendrą gyvenimą pradėti po Jonijos saule. Graikai myli vestuves, todėl jie puikiai žino, kaip sukurti gražią jūsų šventę. Zakinto saloje yra daug vietinių organizatorių, kurie padės susiruošti vestuvėms iki mažiausios smulkmenos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.