Wizzair įveda du RANKINIO bagažo tipus, vienas jų apmokestinamas!

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

Oro linijos, įskaitant „Wizz Air“, pastaraisiais metais patiria perkrauto orlaivio salono problemą dėl per didelio bagažo skaičiaus, atsinešamo į saloną. Tai lemia ne tik nemalonią patirtį orlaivio salone, bet žymiai uždelsia įlaipinimą ir sukelia nepatogumų visiems keleiviams.

Norėdami išspręsti šią problemą, Wizzair bando naujovišką orlaivio salono bagažo tvarką: nuo rugpjūčio mėn. pradžios įvedė 2 orlaivio salono bagažo tipus. Jei bandymas duos teigiamų rezultatų, aviakompanija pradės taikyti šią tvarką visiems skrydžiams nuo 2012 m. spalio 24 d. Taisyklė dėl vieno orlaivio salono bagažo vieneto vienam keleiviui išlieka galioti.

„Wizz Air“ tikisi, kad ši nauja tvarka taikoma orlaivio salono bagažui paskatins keleivius į orlaivio saloną pasiimti mažesnį bagažą. Orlaivio salone esant mažesniam didelio bagažo skaičiui, salonas nebus toks perkrautas, įlaipinimo procesas pagerės, o „Wizz Air“ išvykimo laikų rodikliai bus išlaikyti visų keleivių naudai.

„Wizz Air“ iš šios naujos tvarkos tikisi sumažinti išlaidų. Mažiau bagažo vienetų reiškia mažesnes kuro sąnaudas, dėl to „Wizz Air“ galės išlaikyti pigius skrydžius kiekvieną dieną. Visiems „Wizz Air“ užsakytiems skrydžiams nuo spalio 24 d. bus taikoma 19 LTL nuolaida, tokiu būdu pasidalinant su mūsų keleiviais sutaupytas išlaidas.

Dideliam orlaivio kabinos bagažui ir registruotam bagažui yra taikomi papildomi mokesčiai.

Tad kokie yra du orlaivio salono bagažo tipai?

1. Mažas orlaivio salono krepšys:

Jei jūsų orlaivio salono bagažo dydis yra 42 x 32 x 25 cm arba mažesnis, jūs galite jį pasiimti į saloną nemokamai. Šį reikalavimą paprastai tenkintų mokyklinė kuprinė arba nešiojamojo kompiuterio krepšys, telpantis po jūsų sėdyne.

2. Didelis orlaivio salono krepšys:

Jei jūsų orlaivio salono krepšio matmenys viršija mažo orlaivio salono krepšio matmenis, jį galite pasiimti į lėktuvą už 35 LTL mokestį, kurį galite sumokėti rezervuodami skrydį internetu arba pridėti prie rezervuoto skrydžio vėliau. Tačiau jūsų didelis orlaivio salono krepšys turi lengvai tilpti į viršutinį salono bagažo skyrių, todėl šio bagažo matmenys neturi viršyti 56 x 45 x 25 cm.

Mokestis už didelį orlaivio salono krepšį yra 35 LTL, jei jį sumokate internetu prieš kelionę. „Wizz Air“ ragina visus keleivius nuspręsti namuose, kokio tipo krepšį jie nori pasiimti bei sumokėti už šį pasirinkimą internetu likus mažiausiai 3 val. iki skrydžio. Jei mokėsite oro uoste, mokėti reikės 70 LTL prie registracijos stalo arba 105 LTL prie įlaipinimo vartų.

Nauja orlaivio salono bagažo tvarka bus taikoma visiems skrydžiams, kurie bus rezervuoti nuo 2012 m. spalio 4 d. skrydžiams nuo 2012 m. spalio 24 d. ir vėliau. Jei užsisakėte skrydį iki 2012 m. spalio 4 d., į orlaivio saloną galite pasiimti didelį krepšį nemokamai.

Ši tvarka jau yra taikoma skrydžiams iš Katovicų į Londono Lutono oro uostą ir grįžtamiesiems skrydžiams bei bus ir toliau nuolat vykdoma.

Ši nauja tvarka netaikoma skrydžiams į Ukrainą ir iš jos, išskyrus skrydžius iš Budapešto į Kijevą ir iš Londono Lutono oro uosto į Kijevą. Ši tvarka negalioja skrydžiams, kuriuos vykdo „Wizz Air“ Ukraina (WAU).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.