Wizzair registracija į skrydį

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

Wizzair registracija į skrydį Registracijos internetu paslauga galima naudotis likus nuo 30 dienų iki 3 valandų iki tvarkaraštyje nurodytos skrydžio pradžios. Registracija atliekama www.wizzair.com tinklalapyje.

Pagal žemiau pateiktą instrukciją jus nesudėtingai galėsite užsiregistruoti į Wizzair kompanijos vykdomus skrydžius.

1 žingsnis

Nueikite į www.wizzair.com tinklalapyje ir pagrindinio puslapio dešinėje pusėje susiraskite mygtuką CHECK IN (Užsiregistruoti) (1 pav.). Norėdami surasti savo užsakymą, paspauskite ant Check in ir įveskite patvirtinimo kodą bei vieno iš keleivio pavardę. Tuomet spustelėkite – Rasti užsakymą (2 pav.).

Wizzair registracija į skrydį

1 pav.

Rasti užsakymą

2 pav.

2 žingsnis

Atsidariusame naujame registracijos lape jums bus siūloma pasirinkti registracijos tipą (oro uoste arba internetu), užsisakyti registruotą arba didelį orlaivio salono bagažą. Jeigu nieko nenorite keisti – tuomet nieko ir nežymėkite, iš karto spauskite – Tęsti registraciją internetu (3 pav.).

Tęsti registraciją internetu

3 pav.

3 žingsnis

Kitame registracijos lange jums bus siūlomos papidomos paslaugos: patogumo parinktys, kelionės draudimas, pervežimas iš oro uosto. Tai tik papildomos paslaugos, todėl jeigu jų nereikia iš karto spauskite – Tęsti registraciją internetu (4 pav.).

Tęsti registraciją internetu

4 pav.

4 žingsnis

Šiame žingsnyje jums reikės užsiregistruoti. Jeigu skrendate į Šengeno zoną nepriklausančią valstybę jūsų bus paprašyta suvesti asmens dokumento duomenis: gimimo datą, pilietybę, dokumento tipą, dokumento numerį, išdavimo šalį, išdavimo datą, galiojimo pabaigos datą. Jeigu jūs skrendate į Šengeno zonoje esančią valstybę – jokių asmens dokumento duomenų įvesti nereikės.

Toliau sekite duotais nurodymais ir atsispausdinkite bilietus, kuriuos privalote vežtis į oro uostą. Nepriklausomai nuo to, ar reikėjo suvesti asmens dokumento duomenis, ar ne – asmens dokumentas kelionės metu yra būtinas!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.