Kaip nuvykti iš Chanijos oro uosto į miesto centrą ir kitus kurortus

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

Kaip nuvykti iš Chanijos oro uosto Kretoje yra trys oro uostai, išsidėstę skirtinguose salos regionuose – Heraklione, Retimne ir Chanijoje. Pastarajį oro uostą, kuris nuo Chanijos miesto centro nutolęs apie 15 km, yra pamėgusi pigių skrydžių kompanija Ryanair.

Sala negali pasigirti puikiai išvystyta viešojo transporto sistema. Problemos gali iškilti net važiuojant iš oro uosto į miesto centre esančią autobusų stotį, o ką jau kalbėti apie nuvykimą į šalia esančius kurortus.

Pigiausias variantas pasiekti Chanijos centrą – važiuoti reguliariai kursuojančiais autobusais, kurių stotelė yra šalia oro uosto pastato. Mieste keleiviai išleidžiami/įlaipinami Chanijos autobusų stotyje. Per dieną vidutiniškai vykdomi 7-8 reisai, kurie nevisai priderinti prie skrydžių. Bilieto kaina suaugusiam į vieną pusę kainuoja apie 3 eurus. Autobusų važiavimo grafiką rasite Chanijos oro uosto tinklalapyje – www.chania-airport.com.

Kur kas brangesnis, tačiau patogesnis variantas pasiekti miesto centrą ar šalia esančius kurortus – taksi. Kelionės kainos iki tam tikrų objektų yra surašytos oro uoste ir miesto centre esančioje „1866“ aikštėje. Kaina iš arba į miesto centrą – apie 30 eurų.

Jeigu jūsų skrydis nesusiderina su viešojo transporto grafiku, kelionės atkarpą iki paskutinio taško įveiksite užsisakę pervežimą iš oro uosto į viešbutį arba iš viešbučio į oro uostą. Yra du pervežimo tipai: bendras (shuttle), kai su jumis keliauja ir kiti asmenys; privatus, kuomet esate pervežami tik jūs. Keleiviai pristatomi prie savo užsisakyto viešbučio ar oro uosto durų, todėl ši paslauga ypač paranki tiems, kurie keliauja ne į miesto centrą, o kitus Chanijos regiono kurortus. Kelionės kaina priklauso nuo sezono ir gyvenamos vietos, todėl gali svyruoti tarp 7-20 eurų į vieną pusę už bendrą pervežimo tipą. Vaikams iki 11 metų taikomos nuolaidos, kūdikiai iki 2 metų keliauja nemokamai. Visą informaciją apie pervežimą (kainas, kaip užsisakyti, dažniausiai užduodamus klausimus) rasite mūsų tinklalapyje, paspaudę šią nuorodą.

1 komentaras to Kaip nuvykti iš Chanijos oro uosto į miesto centrą ir kitus kurortus

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.