Izraelis. Delfinų rifas Eilate – poilsis delfinų draugijoje

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

Eilatas Delfinu rifasEilatas – piečiausias Izraelio kurortinis miestas, poilsiautojus pakeriantis krištolo skaidrumo jūra, nuostabiais paplūdimiais, kvapą gniaužiančiu povandeniniu pasauliu bei įvairiausiomis vandens pramogomis. Viena tokių – pasiplaukiojimas Delfinų rife su natūralioje aplinkoje gyvenančias delfinais.

Šiaurinėje koralinio rifo dalyje esantis Delfinų rifas yra unikali tiek Izraelyje, tiek visame pasaulyje vieta – nuošalus privatus paplūdimys, kuriame poilsiautojus supa atpalaiduojanti atmosfera, stebuklingi vaizdai ir visai šalia natūralioje aplinkoje plaukiojantys delfinai.

Šioje vietoje gyvena grupė storanosių delfinų, kurie čia kiekvieną dieną medžioja, žaidžia, bendraujasi, atplaukia prie žmonių arba išplaukia į plačiuosius vandenis ir grįžta kada tik panorėję. Lankytojams yra sudaryta galimybė delfinus stebėti ar net juos paliesti nuo plūduriuojančių prieplaukų ir stebėjimo taškų. Taip pat įmanoma su jais paplaukioti arba panardyti.

Įėjimo kaina, darbo laikas

Privatus paplūdimys atviras kiekvieną dieną nuo 9 ryto iki 17 val. vakaro. Penktadieniais, šeštadieniais ir švenčių dienomis užsidaro pusvalandžiu anksčiau.

Įėjimo mokestis suaugusiems (nuo 15 metų) – 64 šeikeliai, vaikams nuo 3 iki 15 metų – 44 šeikeliai (1 euras – ~5,3 šeikelio). Iš anksto užsisakius pasiplaukiojimą arba nardymą su delfinais – mokama tik už šias paslaugas – įėjimas į paplūdimį nemokamas.

Tinklalapis: http://www.dolphinreef.co.il.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.