Keliaujantiems į Izraelį su vaikais. Pramogų parkai Tel Avive

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

Pramogų parkai Tel AviveKeliavimas su vaikais gali tapti dideliu išbandymu, ypač tuomet, jei jiems neskirsite pakankamai dėmesio ir nenusivesite jų papramogauti. Jeigu lankysitės Tel Avive siūlome aplankyti bent vieną iš keturių pramogų parkų, kuriuose laisvalaikiu galės mėgautis ne tik mažiausieji, bet ir jūs.

Safario parkas

Safario parkas atidarytas 1981 metais, Ramat-Gan mieste, Tel Avivo rajone. Visi zoologijos sodo gyventojai teritorijoje gali klaidžioti laisvai, nėra juos supančių ankštų narvų. Gyvūnai į zoologijos sodą atgabenti iš įvairių pasaulio vietovių. Tai didžiausią gyvūnų kolekciją turintis parkas Artimuosiuose Rytuose: 250 akrų teritorijoje vaikštinėja 1600 gyvūnų, tarp kurių yra 68 rūšys žinduolių, 25 rūšys roplių, 130 rūšių paukščių. Zoologijos sode galima grožėtis drambliais, gorilomis, šimpanzėmis, orangutangais, begemotais, liūtais bei kitais gyvūnais.

Adresas: P.O.Box 984 Ramat-Gan 52109 ISRAEL

Tinklalapis: http://www.safari.co.il/

Zapari parkas

Zapari įkurtas į rytus nuo Hayarkon parko, Tel Avive. Išvertus iš hebrajų kalbos, žodis „Zipor“ reiškia „paukštis“. Tai spalvingas ir melodingas didžiausias paukščių parkas Artimuosiuose Rytuose, užimantis apie 7,5 akrų teritoriją. Jame rasite turtingą atogrąžų augmeniją, gulbių ežerą, upelius ir krioklius bei, žinoma, galėsite žavėtis įvairių paukščių ir roplių gausa, kurie atgabenti iš įvairių pasaulio kampelių. Parkas siūlo ir daugiau pramogų, tinkančių tiek vaikams, tiek suaugusiems.

Adresas: Zapari Junga Junga, Hayarkon Park, Ganei Yehoshua, Tel Aviv

Tinklalapis: http://www.zapari.co.il

Hayrakon parkas

Vietos gyventojų pamėgta Tel Avivo žalioji zona, užimanti apie 10 akrų. Tai ideali laisvalaikio praleidimo vieta keliaujantiems su vaikais. Pramogų užteks ir mažiems, ir dideliems: parke veikia mini golfas; dviviečių dviračių nuoma; galima pajodinėti poniais ar pasivažinėti pro parką reaguliariai riedančiu traukinuku; pašerti tvenkiniuose plaukiojančias gulbes, antis; pasivaikščioti šešis akrus užimančiame kaktusų sode; apžiūrėti daugiau nei 3500 augalų rūšių.

Adresas: Rokach Blvd, Tel Aviv, Israel

Luna parkas

Tel Avive esantis Luna parkas – didžiausias ir moderniausias pramogų parkas Izraelyje, atidarytas 1970 metais. Jame veikia ir vaikams, ir suaugusiems pritaikyti atrakcionai, tarp kurių yra amerikietiški kalneliai, vandens kalneliai ir kitos įdomios karuselės. Iš viso Luna parke įrengta daugiau nei 30 atrakcionių, kuriuos galima išbandyti su vienu įėjimo bilietu tiek kartų, kiek tik norėsite.

Adresas: Ganai Hataarucha Tel Aviv

Tinklalapis: http://www.lunapark.co.il

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.