Vokietijos atrakcionų parkai: Europos, Heidės, Legolendo, Serengečio ir kiti parkai

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

Vokietijos atrakcionų parkai - ir mažiems, ir dideliemsVokietijoje įvairių atrakcionų, nuotykių ar vandens pramogų parkų tikrai netrūksta. O jei galvojate, kad visi teminiai parkai skirti tik mažiesiems – klystate! Amerikietiški kalneliai, vandens atrakcionai, įvairios pramogų zonos, nukeliančios į kitas šalis, kitus pasaulius – nepaliks nei vieno abejingo. Nors teminių parkų Vokietijoje galima suskaičiuoti daugiau nei kelias dešimtis, pateikiame jums keletą jų, kuriuose tikrai verta apsilankyti.

Europa parkas

Europa parkas yra didžiausias teminis atrakcionų parkas Vokietijoje ir trečias pagal populiarumą Europoje (po Disneilendo ir Tivoli sodų). Kasmet šį Vokietijos pietvakariuose, netoli Prancūzijos sienos, esantį parką aplanko daugiau nei 4 milijonai žmonių. 85 hektarų parko plotas yra suskirstytas į trylika Europos teminių regionų su jiems būdinga augalija, patiekalais, architektūra. Turėsite galimybę užsukti į Vokietijos, Rusijos, Italijos, Prancūzijos, Skandinavijos, Portugalijos, Ispanijos, Olandijos, Šveicarijos, Graikijos, Anglijos, Austrijos, Islandijos regionus. Parke veikia daugiau nei 100 atrakcionų, yra net vienuolika amerikietiškų kalnelių, devyni vandens kalneliai, rengiamos įvairios šou programos. Be įvairių, kvapą gniaužiančių atrakcionų, parke įrengti net keturi viešbučiai, stovyklavietė. Didžiausias ir įdomiausias viešbutis – romėniško stiliaus Koliziejus, tai kopija, pastatyta pagal Romoje esantį amfiteatrą.

Parkas veikia nuo balandžio pradžios iki spalio pabaigos. Taip pat kartais atidaromas lapkričio pabaigoje ir veikia iki sausio pradžios. Daugiau informacijos rasite apsilankę oficialioje interneto svetainėje – http://www.europapark.com/.

europa-park.com nuotr.

Heidės parkas

Didžiausias Šiaurės Vokietijoje esantis parkas, nuo Brėmeno nutolęs maždaug 100 km. Čia jums bus paruoštas tikras adrenalino užtaisas – ant greičiausių medinių amerikietiškų kalnelių galima skrieti žemyn net 120 km/val. greičiu! Be šio atrakciono parke yra daugiau nei 50 kitų stiprių pojūčių mėgėjams, romantikams, vaikams skirtų atrakcionų. Mėgstantys vandenį gali išbandyti dvi vandens trasas su 20 metro kriokliais, kruizą sraunia kalnų upe. Yra galimybė susipažinti su pirmykščių žmonių pasauliu, vokiečių pasakų karalyste, pasivažinėti senovinėmis mašinėlėmis. Vyksta delfinų, aligatorių, jūros liūtų šou. Šalia atrakcionų parko yra įrengta 80 spalvotų namukų, kuriuose galima pernakvoti už prieinamą kainą.

Heidės parkas atidaromas nuo kovo pabaigos ir veikia iki lapkričio pradžios. Daugiau informacijos rasite apsilankę oficialioje interneto svetainėje – http://www.heide-park.de/.

Vokietijos atrakcionų parkas Heidės parkas

heide-park.de nuotr.

Legolendas

50 įvairių nepamirštamų atrakcionų, tarp kurių Miniland – iš daugiau kaip 50 milijonų lego kaladėlių pastatyta sala, kurioje išvysite sumažintus (1:20) Europos miestų fragmentus. Dar realistiškesnį lego pasaulį padaro suformuoti žmogeliukai, gyvūnai, automobiliai, laivai, traukiniai, lėktuvai, o paspaudus atitinkamus mygtukus, atkuriami tam tikrų objektų garsai. Parkas 26 futbolo aikštelių dydžio ir yra suskirstytas į aštuonias temines sritis. Amerikietiški kalneliai, vandens atrakcionai tik dar labiau padaro patrauklesnį Legolendą. Parkas įsikūręs Bavarijos Giuncburge, kuris yra maždaug viena valanda kelio nuo Miuncheno ir Štutgarto.

Legolendas atidarytas nuo spalio pabaigos iki lapkričio pradžios. Parduotuvių ir restoranų darbo laikas priklauso nuo lankytojų srautų. Daugiau informacijos rasite apsilankę oficialioje interneto svetainėje – http://www.legoland.de/.

Vokietijos atrakcionų parkas Legolendas

http://www.legoland.de nuotr.

Fantazijų šalis

Sveiki atvykę į Svajonių šalį! Pasinerkite į pramogų, nuotykių ir neišdildomų įspūdžių sūkurį, esantį Bruehlyje netoli Kelno miesto. Tai atrakcionų parkas, skirtas visai šeimai, kuriame yra 6 skirtingos pramogų zonos: Fantazijų ir Paslapčių šalys, Afrikos giluma, Berlynas, Meksika ir Kinų miestas. Juose pastatyti keli viešbučiai, veikia daugybė kavinių ir atrakcionų. Kiekvienais metais parke apsilanko daugiau nei 2 mln. lankytojų.

Užsukę į Fantazijų šalyje esantį Vuze miestą (Wuze city) ant Mėnulio ežero kranto, pamatysite senai užmirštos genties gyvenimą, patirsite nuotykių ir išbandymų, kuriuos paruošė karalienė Vinja (Winja). Patekę į Afrikos gilumą, atskleisite atogrąžų miškų, dykumų ir savanos paslaptis, išvysite Afrikos genčių šokį, gausybę įvairių personažų, o tarp daugybės gatvelių – stūksančius smėlio spalvos bokštus bei kupiną energijos turgų. Berlyno pramogų rajone sugrįšite į 1900 metus. Vaikščiodami to meto pilnomis atrakcionų ir kavinių Berlyno gatvėmis, sutiksite senoviniais drabužiais vilkinčius gyventojus. Atklydę į Meksiką, išvysite senovės Majų ir Actekų civilizaciją, senosios šventyklos griuvėsius, po kuriais slypi lobiai. Paslapčių šalyje stovi pilis, kurios rūsiuose gausybė pramogų, pradedant laisvo kritimo atrakcionais ir baigiant nuotykių kupinu plaukimu valtimis. Kiniečių miestas reprezentuoja visą Kinijos kultūrą – pamatysite šventyklą, puikius rūmus, apsuptus nuostabių sodų, vykstančius akrobatų pasirodymus.

Atrakcionų ir pramogų parkas veikia nuo balandžio iki lapkričio mėnesio bei Kalėdų ir Naujųjų metų šventiniu laikotarpiu. Daugiau informacijos rasite apsilankę oficialioje interneto svetainėje – http://www.phantasialand.de.

Vokietijos atrakcionų parkas Fantazijų šalis

phantasialand.de nuotr.

Hansa parkas

Vienintelis pramogų ir atrakcionų parkas Vokietijoje įsikūręs prie Baltijos jūros, Liubeko įlankoje. Parkas atidarytas 1977 metais ir iš pat pradžių buvo pavadintas Hansaland, o 1973 – 1976 metais šioje vietoje buvo įsikūręs pirmasis Vokietijoje Legolendas. 46 tūkst. kv. m. plote yra įrengta vienuolika teminių sričių, įskaitant Viduramžių mugę, Vakarų miestą, Meksiką, Piratų salą, Nuotykių salą. Šiose ir kitose teminėse srityse yra daugiau nei 125 atrakcionai iš kurių net 36 yra važinėjimo. Parke veikia didžiausia pasaulyje plaukiojanti karuselė, kuri sukama net 70 km/val. greičiu! Be to tai ne vienintelis vandens atrakcionas. Nuotykių parke veikia restoranai, greito maisto užkandinės, kavinės.

Hansa parkas lankytojų laukia nuo kovo pabaigos iki spalio pabaigos. Daugiau informacijos rasite apsilankę oficialioje interneto svetainėje – http://www.hansapark.de/de/.

Vokietijos atrakcionų parkas Hansa parkas

hansapark.de nuotr.

Tropikų sala

Vandens atrakcionų parkas įkurtas maždaug 60 kilometrų į pietryčius nuo Vokietijos sostinės Berlyno. Parkas įrengtas 360 metrų ilgio, 210 metrų pločio ir 107 metrų aukščio angare. Tropikų sala yra didžiausias Europoje vandens parkas po stogu, užimantis net 66 tūkstančių kvadratinių metrų plotą. 2004 metais atidarytas parkas veikia ištisus metus. Jame sukurta egzotiška tropikų aplinka – auga atogrąžų miškams būdingi medžiai, palmės, žydi orchidėjos, šviečia dirbtinė saulė, įrengtas natūralaus smėlio paplūdimys. Visus metus palaikoma 26 laipsnių pagal Celsijų temperatūra. Čia ne tik įmanoma plaukioti šiltoje jūroje, kurios temperatūra gali siekti 32 laipsnius, tačiau galima pasivaikščioti ir atogrąžų miškais, kuriuose auga apie 50000 įvairių augalų ir medžių. Parke įrengti tropikų kaimeliai, kuriuose siūloma paragauti įvairios pasaulio virtuvės skanėstų. Bali lagūnoje kiekvienas atras ramybę – čia įrengti kriokliai, urvai, autentiškai salai būdingi pastatai – leis mėgautis tikra egzotika. Neužmirškime ir vaikų, kuriems taip pat įrengtos specialios žaidimų vietos, baseinai.

Vandens parkas veikia visus metus, o linksmybės nenutrūksta visą parą. Už papildomą mokestį galima pernakvoti palapinėse, įrengtose atogrąžų miškuose, ar esančiame viešbutyje. Daugiau informacijos rasite apsilankę oficialioje interneto svetainėje – http://www.tropical-islands.de.

Tropikų sala Vokietijos atrakcionų parkas

tropical-islands.de nuotr.

Spieleland

Ravensburger kompanijos, gaminančios įvairius stalo žaidimus ir dėliones, teminis pramogų parkas, įsikūręs gražioje vietoje, šalia Bodeno ežero. Jame pramogų ras ir dideli, ir maži. Pramogų parkas suskirstytas į 7 skirtingus pasaulius, apimančius 50 atrakcionų ir vandens pramogų zoną, užimančią 1500 kv. metrus. Mėgstantys karstytis gali išbandyti jėgas lipant į kalnus, o mėgstantys vandens pramogas gali plaukti 400 metrų ilgio sūkurine raftingo trasa. Taip pat įmanoma paklaidžioti labirinte, prisijungti prie burtininkų ar tiesiog švęsti gimtadienį su įvairiais personažais.

Parkas lankytojams vartus atveria nuo balandžio iki lapkričio mėnesio. Daugiau informacijos rasite apsilankę oficialioje interneto svetainėje – http://www.spieleland.de/.

Vokietijos atrakcionų parkas

spieleland.de nuotr.

PlayMobil FunPark

PlayMobil – ištisus metus veikiantis nuotykių parkas, įkurtas Zindorfe netoli Niunbergo miesto. Parkas užima net  90000 kv. m. plotą. Tai vienas iš PlayMobil FunPark tarptautiniam tinklui priklausančių pramogų parkų. Parko koncepcija siekia, jog lankytojai nestovėtų eilėse prie atrakcionų, o pramogautų. Šis pramogų parkas skirtas daugiau vaikams. Tuo tarpu tėvai gali mėgautis atpalaiduojančia parko atmosfera, pažaisti mini golfą. Jei oras prastas, kiekvienas lankytojas ras pramogų HOB centre po stogu. Parko teritorijoje veikia parduotuvės, barai, kavinės ir net viešbutis. Nuotykių parke vaikai pamatys Riterių pilį, aplankys dinozaurų parką, vesterno stiliaus miestelį, galės pademonstruoti statybininko gebėjimus vaikiškoje statybų aikštelėje, įlipti į piratų laivą, aplankyti gyvūnų fermą, karstytis ir dūkti įvairiose žaidimų aikštelėse.

Daugiau informacijos rasite apsilankę oficialioje interneto svetainėje – http://www.playmobil-funpark.de.

Vokietijos atrakcionų parkas

playmobil-funpark.de nuotr.

Serengečio parkas

Tai tikras gyvūnijos pasaulis, esantis Hodenbageno miestelyje, šiaurinėje Vokietijos dalyje. Parko teritorija užima net 200 hektarų. Šis nuotykių, laisvalaikio ir atrakcionų parkas suskirstytas į keturias zonas:

Gyvūnų pasaulis – 110 hektarų teritorijoje galima pamatyti net apie 1500 įvairiausių gyvūnų. Ši zona skirstoma dar ir į 13 sekcijų. Skirtingose sekcijoje gyvena skirtingi gyvūnai. Važiuojant savo automobiliu ar ekskursiniu autobusu galima pamatyti žirafas, antilopes, briedžius, ožkas, avis, žąsis, ponius, asilus, leopardus, tigrus, liūtus, stručius, dramblius, flamingus, ir daug kitų rūšių gyvūnų.

Vandens pasaulio zoną galima apeiti pėsčiomis (beje, kaip ir beždžionių pasaulio, ir laisvalaikio pasaulio zonas). Čia skraidžioja žąsys, gulbės, antys, yra 600 metrų ilgio rąstų latakas, milžiniškas piratų laivas ir Afrikos kaimas – Kongo.

Beždžionių pasaulio zonoje pamatysite net dvidešimt skirtingų beždžionių rūšių. Džiunglių Safario turas ekskursiniu autobusu prasideda šioje zonoje, todėl galite sėsti į autobusą, kuris jus praveš ir pro gyvūnų pasaulio zoną.

Laisvalaikio pasaulyje įkurta daugiau nei 40 įvairių atrakcionų, skirtų tiek vaikams, tiek suaugusiems.

Parkas lankytojus džiugina nuo kovo pabaigos iki lapkričio pradžios. Daugiau informacijos oficialiame nuotykių parko tinklalapyje, adresu – http://www.serengeti-park.de.

Serengečio parkas Vokietijos atrakcionų parkas

serengeti-park.de nuotr.

1 komentaras to Vokietijos atrakcionų parkai: Europos, Heidės, Legolendo, Serengečio ir kiti parkai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.