Žingsnis po žingsnio: Ryanair bilietų pirkimas

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

Ryanair bilietų pirkimas Pigių skrydžių kompanijai „Ryanair“ atnaujinus internetinį puslapį, bilietų pirkimo procedūra tapo dar trumpesnė ir paprastesnė. tačiau, tikėtina, kad užsisakant bilietus vis tiek atsiranda klausimų, todėl žemiau pateiksime trumpą instrukciją, kaip bilietus nusipirkti aviakompanijos tinklalapyje – www.ryanair.com. Juk tik čia bilietai pigiausi!

1 žingsnis

Atsidarę aviakompanijos tinklalapį – www.ryanair.com, nusistatykite lietuvių kalbą, taip bus paprasčiau nusipirkti lėktuvo bilietus.

Pagal žemiau pateiktą paveiksliuką, nurodykite: ar jūsų skrydis į vieną, ar į abi puses; iš kur į kur norite skristi; kelionės datas, keliaujančių asmenų skaičių. Suvedę prašomą informaciją, spauskite „Pirmyn“ mygtuką.

ryanair bilietu pirkimas

2 žingsnis

Atsidariusiame naujame lange matysite, kuriomis dienomis vykdomi skrydžiai. Jeigu tam tikrą dieną bus pavaizduotas perbrauktas lėktuvėlis – skrydžiai tomis dienomis nevykdomi arba skrydžiai yra išpirkti.

Paspaudę ant dominančių datų, matysite „Standartinę“ ir „Business Plus“ kainas. Į „Standartinę“ bilieto kainą įskaičiuotas skrydis su rankiniu bagažu. Į „Business Plus“ kainą įskaičiuotas skrydis su rankiniu ir registruotu bagažu, pirmenybinis įlaipinimas, konkreti sėdėjimo vieta lėktuve.

Pasirinkus skrydžio datas, spauskite „Tęsti“

ryanair bilietu pirkimas

3 žingsnis

Šiame žingsnyje galima pasirinkti papildomas paslaugas: vietą lėktuve, registruotą bagažą,  draudimą, pirmenybinį įlaipinimą, parkavimą oro uoste, pervežimą iš oro uosto. Šios paslaugos yra tik papildomos ir nėra privalomos. Jeigu šių paslaugų nereikia, spauskite mygtuką „Išsiregistruoti“ (blogas jų vertimas).

ryanair bilietu pirkimas

 

4 žingsnis

Ketvirtame žingsnyje jums reikės suvesti keliaujančių asmenų vardus ir pavardes. Šiek tiek žemiau kontaktinius ir mokėjimo (banko kortelės) duomenis. Kai viską suvesite, uždėkite varnelę, jog sutinkate su „Ryanair“ kompanijos sąlygomis. Tuomet spauskite „Mokėkite dabar“.

Po kelių sekundžių bilietai bus nupirkti. Informaciją apie kelionės patvirtinimą taip pat gausite el. paštu, kurį nurodėte vesdami kontaktinius duomenis.

ryanair bilietu pirkimas

Likus iki skrydžio nuo 30 dienų iki 2 val. nepamirškite užsiregistruoti į skrydį. Tik po registracijos galėsite atsispausdinti bilietus, kuriuos privalėsite vežtis į oro uostą.

Keleiviams, kurie pasirenka sėdimas vietas už papildomą mokestį, išankstinė registracija į skrydį galima nuo 30 iki 2 val. iki išvykimo.

Keleiviams, kurie nori, jog sėdėjimo vieta būtų parinkta atsitiktinai ir nemokamai, registraciją į skrydį galės atlikti ne anksčiau kaip 7 dienos ir ne vėliau, kaip 2 val. iki kiekvieno skrydžio.

 –
Jeigu turėsite klausimų rašykite el. p. info@urkistravel.lt arba žinutę palikite komentaruose.

134 komentarai Žingsnis po žingsnio: Ryanair bilietų pirkimas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.