Ryanair jungiamieji skrydžiai: ką reikia žinoti?

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

Ryanair jungiamieji skrydžiai: ką reikia žinoti? Pigių skrydžių aviakompanija Ryanair gerindama susisiekimą Europoje ir už jos ribų pristato jungiamuosius skrydžius, kurių pagalba turėsite galimybę pasiekti dar daugiau miestų. Ką reikia žinoti, norint pasinaudoti jugiamaisiais skrydžiais?

Atkreipiame dėmesį, kad jungiamaisiais skrydžiais laikomi tik tie skrydžiai, kurie skelbiami Ryanair tinklalapyje. Savarankiškai susiderinti skrydžiai nėra jungiamieji!

Didžiausias / mažiausias laukimo laikas

Jungiamasis skrydis bus sklandus, kai turėsite pakankamai laiko tarp pirmojo skrydžio atvykimo ir antrojo skrydžio išvykimo. Tarp jungiamojo skrydžio maršrutų reikėtų palikti mažiausiai 150 minučių laukimo. Pasistenkite būti prie antrojo lėktuvo išvykimo vartų likus bent 20 minučių iki skrydžio. Jungiamojo skrydžio laukimo laikas neturėtų viršyti 6 valandų.

Skrydžio pakeitimai

Bilietai, įsigyti naudojantis Ryanair Jungiamųjų skrydžių paslauga parduodami su vienu numeriu, todėl jų atskirti negalima.

Pakeisti jungiamojo skrydžio dalių internetu negalima. Turite susisiekti su mūsų Klientų aptarnavimo centru ir atlikti pakeitimus.

Skrydžių pakeitimus galima atlikti tik visai kelionei. Kelionei (pirmyn ir atgal) bus taikomas bendras keitimo mokestis. Taip pat turėsite padengti kainų skirtumą tarp Jūsų pirmiau įsigyto skrydžio ir keičiamo skrydžio.

Jeigu neskrendu pirmąja kelionės atkarpa, ar vis tiek galiu skristi antrąja?

Taip, jei dėl kokios nors priežasties neskrendate išvykstamuoju skrydžiu, vis tiek galite keliauti atgaliniu.

Vėlavimai / Atšaukimai

Jeigu užsisakėte mūsų jungiamąjį skrydį (su vienu užsakymo numeriu) ir negalėsite juo pasinaudoti, nes pirmasis skrydis atšauktas arba vėluoja, užtikrinsime, kad galėtumėte kitu galimu skrydžiu nuvykti į galutinį savo kelionės tikslą. Šiuo atveju taip pat turite teisę grįžti į ten, iš kur išskridote ir gauti grąžinamąją išmoką. Spustelėkite čia ir rasite Jūsų teises pagal Reglamentą (EB) Nr. 261/2004 nurodantį tekstą.

Registruotas bagažas

Registruotas bagažas apmokestinamas už kiekvieną kelionės dalį. Ryanair gali pervežti Jūsų bagažą į galutinį kelionės tikslą, jei skrendama per Romos Fumičino ir Milano Bergamo oro uostus. Jeigu dėl sutrikimų Jūsų skrydis bus nukreiptas į kitą oro uostą arba jeigu bus pakeistas Jūsų maršruto oro uostas, Ryanair negalės pervežti Jūsų bagažo. Todėl turėsite pasiimti savo lagaminus ir atlikti registraciją iš naujo.

Bagažo viršsvorio ir kiti papildomi mokesčiai

Papildomi mokesčiai, pavyzdžiui, už bagažo viršsvorį, įlaipinimo pirmenybę, rezervuotas vietas ir pan. bus imami už vieną skrydį. Mokesčius už bagažo viršsvorį turėsite sumokėti savo išvykimo oro uoste. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.