Ryanair mobilioji programėlė – patogus būdas užsiregistruoti į skrydžius bei turėti skrydžiui reikalingus bilietus

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

Ryanair mobilioji programėlė – patogus būdas užsiregistruoti į skrydžius bei turėti skrydžiui reikalingus bilietus Per paskutinius keletą metų „Ryanair“ pateikė ne vieną naujovę: pasiūlė verslo klasės bilietus, nemokamą antrą rankinį bagažą, nuolaidas papildomoms paslaugoms keliaujantiems su vaikais, priskirtas sėdėjimo vietas ir kt. Negalime nepaminėti ir „Ryanair“ mobiliosios programėlės, su kurios pagalba nusipirksite bilietus, užsiregistruosite į skrydžius bei turėsite lėktuvo bilietus.

Atsirado ne tik naujovių, bet ir pasikeitimų. Vienas tokių – registracijos į skrydį laikas. Jeigu nenorime pirkti konkrečių sėdėjimo vietų, užsiregistruoti į skrydį galėsime likus ne daugiau nei 7 dienos ir ne mažiau nei 2 val. iki kiekvieno skrydžio.

Taigi, jeigu jūsų atostogos truks daugiau nei 7 dienas, į skrydį atgal užsiregistruosite tik būdami kelionėje. Tuomet reikės ieškoti ne tik kompiuterio su internetu, bet ir kur atsispausdinti bilietus. O juk atostogų metu mažiausiai norisi galvoti apie tokius dalykus.

Šiuo atveju jums pagelbės „Ryanair“ mobilioji programėlė, kurią parsisiųsite iš „AppleApp Store“ arba „Google Play“ parduotuvių. Su jos pagalba rasite pigius skrydžius, į juos užsiregistruosite bei išsisaugosite bilietus, kurių atsispausdinti nereikės.

Registracijai į skrydį internetas telefone bus reikalingas. Po registracijos gausite lėktuvo bilietus (įlaipinimo korteles), kurie išsisaugos mobiliojoje programėlėje. Bilietų atsispausdinti nereikės. Oro uoste užteks parodyti telefoną ar planšetę su turimais bilietais. Norint peržvelgti ar oro uosto darbuotojams prašant parodyti bilietus – interneto prieiga nereikalinga.

Dažniausiai užduodami klausimai apie „Ryanair“ mobiliąją programėlę:

Ar galima skristi „Ryanair“ su mobiliąja įlaipinimo kortele?

Taip, naudotis mobiliosiomis įlaipinimo kortelėmis galima daugelyje „Ryanair“ tinklo oro uostų, tačiau atkreipkite dėmesį, kad mobiliosios kortelės nepriimamos šiuose oro uostuose: Agadiro, Saviros, Feso, Nadoro, Udždos, Marakešo, Rabato, Tanžero, Saragosos, Algero, Kefalonijos, Volo. Iš šių oro uostų skrendantys keleiviai turi atlikti registraciją internetu ir atsispausdinti savo skrydžio (-ių) įlaipinimo korteles.

Kas gali naudotis mobiliąja įlaipinimo kortele?

Mobiliosiomis įlaipinimo kortelėmis naudotis gali visi ES ir EEE šalių gyventojai. Reikalavimus atitinkantys keleiviai privalo turėti Europos Ekonominės Erdvės (EEE) valstybės narės išduotą galiojantį pasą arba tapatybės kortelę, o jų skrydžio išvykimo oro uostas turi būti vienas iš mobiliąsias įlaipinimo korteles priimančių oro uostų.

Kur turiu parodyti savo mobiliąją įlaipinimo kortelę?

Keleiviai oro uoste turi su savimi turėti mobilųjį telefoną, kuriame būtų jų įlaipinimo kortelė (-ės), taip pat galiojantį asmens tapatybės dokumentą su nuotrauka. Keleiviai turės parodyti mobiliąją įlaipinimo kortelę šiose vietose: priduodant bagažą; atliekant keleivių saugumo patikrą; prie įlaipinimo vartų; lipant į lėktuvą.

Ar skrydžio užsakyme galimos mobiliosios įlaipinimo kortelės keliems keleiviams?

Taip, mobiliosios įlaipinimo kortelės skrydžio užsakyme galimos keliems keleiviams.

Kokia informacija pateikiama mobiliojoje įlaipinimo kortelėje?

Mobiliojoje įlaipinimo kortelėje pateikiama ši informacija: keleivio vardas ir pavardė, užsakymo Nr., skrydžio informacija (skrydžio numeris / data / laikas), sėdimos vietos numeris, eiliškumas (prioritetinis įlaipinimas ar kita) bei įlaipinimo zona (priekinės / galinės durys).

Kaip gausiu savo mobiliąją įlaipinimo kortelę?

Sėkmingai atlikus registraciją naudojantis „Ryanair“ mobiliąja programėle, mobilioji įlaipinimo kortelė bus išsaugota jūsų telefone. Mobiliąją įlaipinimo kortelę galėsite peržiūrėti „Ryanair“ programėlės pradiniame ekrane paspaudę skiltį „Įlaipinimo kortelė“.

Kas bus, jeigu mano mobiliajame telefone įlaipinimo kortelė rodoma netinkamai?

Mobilusis telefonas mobiliąją įlaipinimo kortelę netinkamai tikriausiai rodo dėl jo konfigūracijos nustatymų. Susisiekite su telefono gamintojo techninės pagalbos skyriumi. Jeigu problemos nepavyksta išspręsti, apsilankykite registracijos skrydžiui interneto puslapyje ir atsispausdinkite savo įlaipinimo kortelę. Tai padaryti galite likus 2 valandoms iki skrydžio.

Užsiregistravau internetu, ar galiu dabar gauti mobiliąją įlaipinimo kortelę?

Taip. Mobiliojo telefono programėlės pagalba galėsite peržiūrėti skrydžio užsakymo duomenis ir ekrane matyti mobiliąją įlaipinimo kortelę

Taip pat galite pakartotinai atsispausdinti popierinę įlaipinimo kortelę likus 2 valandoms iki skrydžio išvykimo laiko.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.