Kaip perkant Ryanair bilietus išvengti 2 proc. kortelės administravimo mokesčio?

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

Kaip perkant Ryanair bilietus išvengti 2 proc. kortelės administravimo mokesčio?Pagal Ryanair kompanijos naujai įvestą apmokėjimo tvarką, prie galutinės bilietų kainos prisideda 2 procentų kortelės administravimo mokestis, kurio pavyks išvengti jeigu už skrydį bus atsiskaitoma ne kreditinėmis, o debetinėmis MasterCard kortelėmis.

2 procentų mokestis nėra didelis, palyginus su ankstesniu, kada tekdavo papildomai mokėti 45,60 Lt už skrydį į abi puses, tačiau jei bilietai brangūs – naujasis administravimo mokestis taip pat gali paploninti piniginę.

Šio du procentus siekiančio mokesčio galima išvengti turint Seb ar Swed banko išduotą kortelę „Debit MasterCard“. Tai debeto kortelė, su kuria galėsite pirkti ne tik lėktuvo bilietus, bet ir užsisakyti viešbučius, pervežimą ir kitas prekes ar paslaugas internetu, atsiskaityti už pirkinius įprastose parduotuvėse.

Kadangi tai ne kreditinė, „Debit MasterCard“ kortelė gali būti išduodama kiekvienam suaugusiam, nepriklausomai nuo gaunamo atlyginimo dydžio.

Su „Debit MasterCard“ kortelėmis jūs galėsite:

– pirkti interneto parduotuvėse – visur, kur priimamos „MasterCard“;

– pasirūpinti kelionėmis iš anksto – užsakyti lėktuvo bilietus, viešbučių kambarius ar pervežimą;

– atsiskaityti Lietuvoje ir užsienyje visose parduotuvėse, restoranuose, degalinėse ir kitose vietose, pažymėtose „MasterCard“ ženklu;

– pasiimti grynųjų pinigų;

– perkant Ryanair bilietus išvengti 2 proc. kortelės administravimo mokesčio.

 

Dėmesio! Pirkdami bilietus likite budrūs. Paskutiniame bilietų pirkimo žingsnyje, pasirinkus mokėjimo kortelę „MasterCard Debit“ ir suvedus visus kortelės duomenis, gali pasirodyti užrašas:

„Dabar nuskaičiuosime pinigus nuo debeto / kredito kortelės 42.58 EUR (138 LTL daugiau informacijos), nukreipsime Jus į kitą puslapį, kuriame patvirtinsite šį veiksmą“ (Your debit/credit card will now be charged…EUR (…LTL more information), you will be redirected to the next page for confirmation of this transaction.) (1 pav.).

Būtinai paspauskite ant „More information“ ir atsidariusioje naujame langelyje nuimkite varnelę (2 pav.)! Nepanaikinus varnelės, pinigai bus konvertuojami jums nepalankiu kursu.

Ryanair valiutos konvertavimas

1 pav.

 

Ryanair konvertavimo mokestis

2 pav.

Kadangi Ryanair kompanija kartas nuo karto keičia mokėjimo tvarką, prieš darantis kortelę rekomenduojame pasitikslinti informaciją.

 

Norime atkreipti dėmesį, kad straipsnis nėra užsakytas. UrkisTravel.lt visada siekia informuoti skaitytojus apie galimybę kuo pigiau susiplanuoti atostogas savarankiškai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.