Keliolika Lenkijos miestų bei Praha, Bratislava, Viena pasiekiami vos už keliasdešimt litų!

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

Keliolika Lenkijos miestų bei Praha

Manote, kad Lenkijoje nėra ką apžiūrėti? Kur pabuvoti? Ką pamatyti? Tikrai klystate. Vien tik šis straipsnis „Trys dienos Lenkijoje – trys miestai“ pasako, kaip gali būti įdomu ir kaimyninėje šalyje. Keliolika Lenkijos miestų pasiekiami pastaruoju metu tikrai nesudėtingai ir pigiai. Dėka Simple Express, Ecolines ir Eurolines autobusų, Varšuva pasiekiama vos už keliasdešimt litų, akcijų metu ir už keliolika.

Jeigu nenorėsite apsiriboti vien Lenkijos sostine, tuomet reikia dėkoti PolskiBus kompanijai, kuri iš Varšuvos keleivius veža į daugumą šalies miestų, autobusai taip pat važiuoja ir į Prahą (Čekija), Bratislavą (Slovakija), Berlyną (Vokietija), Vieną (Austrija).

Ši autobusų kompanija, tikriausiai, mūsų dėmesio ir nebūtų pritraukusi, jeigu ne bilietų kainos. Iš Varšuvos į Krokuvą arba į Gdanską, esantį prie Baltijos jūros, galima nuvažiuoti turint 5 zlotus (~4 Lt), o kelionė į abi puses gali kainuoti vos 10 zlotų (8 Lt)!

Buvo įdomu sužinoti, kiek kainuoja tarptautinių maršrutų bilietai. Kainos maloniai nustebino… Į Prahą, Bratislavą, Vieną galima suvažinėti už 60 zlotų (~50 Lt), į Berlyną už 40 zlotų (~33 Lt). Norint „pagauti“ tokias viliojančias kainas verta bilietų dairytis bent 1-2 mėnesiai iki norimo išvykimo.

Maršrutų skaičius iš Varšuvos tikrai platus: Balstogė, Bydgoščius, Čenstakava, Gdanskas, Katovicai, Kelcai, Krokuva, Lodzė, Liublinas, Ostruda, Švento Kryžiaus Ostrovecas, Pila, Poznanė, Žešuvas, Ščecinas, Torūnė, Vroclavas, Zakopanė, Viena, Berlynas, Bratislava, Praha.

PolskiBus

Nors kelionės autobusu užtrunka kur kas ilgiau nei važiuojant traukiniu ar lėktuvu, tačiau norint keliauti pigiai visada tenka kažką paaukoti. Šįsyk – laiką. Bet tie, kurie turi jo pakankamai ir nori keliauti ypač pigiai – tikrai gali rinktis PolskiBus. Visuose autobusuose veikia tualetai, kondicionieriai, yra nemokamas internetas, atlenkiamos sėdynės.

Kelionės bilietus nusipirksite ir visą informaciją anglų ir lenkų kalbomis sužinosite apsilankę kompanijos tinklalapyje www.polskibus.com.

2 komentarai Keliolika Lenkijos miestų bei Praha, Bratislava, Viena pasiekiami vos už keliasdešimt litų!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.